Home Të Fundit ‘Shumë e kam dasht, ama nuk…’ Xhensila Myrtezaj ‘HAP ZEMREN’ si asnjëherë...

‘Shumë e kam dasht, ama nuk…’ Xhensila Myrtezaj ‘HAP ZEMREN’ si asnjëherë tjetër? Ja cfarë thotë këngëtarja për

21

Vetëm pak ditë pasi lansoi këngën “Lamtumirë”, me një tekst tejet të komentuar,

 

'Shumë e kam dasht, ama nuk...' Xhensila Myrtezaj 'HAP ZEMREN' si asnjëherë tjetër? Ja cfarë thotë këngëtarja për

Xhensila Myrtezaj trazoi sërish rrjetin me veprimin e saj të fundit.

 

Këngëtarja bëri një postim në Instagram, krahas të cilit publikoi dy imazhe dhe bëri një mbishkrim duke trazuar të gjithë.

Ky mbishkrim i saj nxiti mjaft spekulime se mund të ishte dedikim për Bes Kallakun me të cilin janë në process divorci.

 

'Shumë e kam dasht, ama nuk...' Xhensila Myrtezaj 'HAP ZEMREN' si asnjëherë tjetër? Ja cfarë thotë këngëtarja për