Home Të Fundit Si ditë qershori! Kthjellime dhe ngrohtë, ja sa shënojnë temperaturat ditën e...

Si ditë qershori! Kthjellime dhe ngrohtë, ja sa shënojnë temperaturat ditën e sotme

219

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot i ngrohtë, i karakterizuar me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.

Si ditë qershori! Kthjellime dhe ngrohtë, ja sa shënojnë temperaturat ditën e sotme

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues do të jetë nga veriperëndimi, me shpejtësi prej 10-28 km/h.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C.