Home tvshow Si do të quhet vajza? Rrëfehet Kiara Tito: Ishte kërkesë e Luizit…

Si do të quhet vajza? Rrëfehet Kiara Tito: Ishte kërkesë e Luizit…

338

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit

Si do të quhet vajza? Rrëfehet Kiara Tito: Ishte kërkesë e Luizit…

 

më të ri në Top Channel, “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

 

“E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh, e zgjodhëm emrin, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.