Home Të Fundit Si është e mundur? Ledioni u jep informacio nga jashtë, banorët e...

Si është e mundur? Ledioni u jep informacio nga jashtë, banorët e BBV e dinin? REAGIMI i tyre nuk duhet humbur

72

Sonte shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘BBV3’, i është bashkuar moderatori Ledion

 

Si është e mundur? Ledioni u jep informacio nga jashtë, banorët e BBV e dinin? REAGIMI i tyre nuk duhet humbur

Liço dhe dy opinionistët e formatit të cilët surprizuan banorët me hyrjen e tyre në ditën e 100-të.

 

Pasi u përshëndetën me banorët, mysafirët u pozicionuan në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë darkuar dhe kanë biseduar me konkurrentët për çështje të ndryshme.

 

Mirëpo Ledioni ka ‘thyer’ paksa rregullat mbrëmjen e sotme teksa i ka dhënë banorëve një lajm shumë të bukur nga jashtë shtëpisë.

 

“Sara dhe Bardhi janë në një pritje të një fëmije”, tha Ledioni.

 

Reagimi i banorëve është për të mos u humbur.

 

Sakaq nga ana tjetër ka reaguar Sara e cila në formë batute shkruan në një postim në Instastory:

 

”Ore, se e kap ‘Prime-n’ unë nga shtëpia, s’është faji im????. Nejse, sa bukur kjo doli për ne!!”

Si është e mundur? Ledioni u jep informacio nga jashtë, banorët e BBV e dinin? REAGIMI i tyre nuk duhet humbur