Home ShowBizzi Si eshte marredhenia e partnerit te ri me vajzat e Dioles ?...

Si eshte marredhenia e partnerit te ri me vajzat e Dioles ? Me videon e fundit Diola Dosti na tregon gjithcka…

30

Pasi ka fituar doktoraturën si nutricioniste, Diola Dosti ka organizuar një festë me të afërmit e saj, ku kryesorët ishin padyshim 3 vajzat e saj dhe partneri i ri.

Diola Dosti, Vajzat, Erolld Belegu

Gjatë festës Diola ka gjetur rastin të publikojë edhe një video të ëmbël të Erolld Belegut me vajzën e saj të vogël.

Duket se për vajzat e Diolës nuk ka qenë e vështirë të pranojnë lidhjen e dashurisë së nënës së tyre dhe gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me partnerin e saj.

“Dashuritë e mia”, ka shkruar nutricionistja krah videos./vizionplus.tv