Home Të Fundit SI NUK E PASKEMI DITUR/ ‘I kemi nënat…’ Jul Deda flet për...

SI NUK E PASKEMI DITUR/ ‘I kemi nënat…’ Jul Deda flet për marrëdhënien me Heidin, a kanë ish banorët marrëdhënie farefisnore?!

28

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e e sotme Jul Dedën në emisionin, Top Arena.

 

SI NUK E PASKEMI DITUR/ 'I kemi nënat...' Jul Deda flet për marrëdhënien me Heidin, a kanë ish banorët marrëdhënie farefisnore?!
Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet as për Big Brother dhe ish banorët.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”-ishte pyetja e moderatores.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”-u shpreh Juli.

Po ashtu, Juli u pyet edhe për thashethemet se ka lidhje familjare me Heidin, dhe ai i hodhi poshtë këto zëra.

“Një zog pushëverdhë më tha se ti dhe Heidi Baci jeni kushërinj, jeni apo jo?”

“I kemi nënat femra. Asnjë lidhje farefisnore, e përgënjeshtroj komplet.”-tha Juli.