Home Të Fundit Situat e pazakontë në Ferma Vip! ALARMOHEN TE GJITHE: Konkurentja pëson atak...

Situat e pazakontë në Ferma Vip! ALARMOHEN TE GJITHE: Konkurentja pëson atak panik gjatë sfidës, ambulanca niset…

143

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

 

Situat e pazakontë në Ferma Vip! ALARMOHEN TE GJITHE: Konkurentja pëson atak panik gjatë sfidës, ambulanca niset...

Ato u përballën të dyja në një sfidë, e cila u la në gjysmë, kjo pasi Himena nuk u ndje mirë.

 

Fermerja pati atak paniku dhe ra në tokë. Himenës i erdhi në ndihmë ambulanca, e cila ndodhej aty pranë.

Gjendja shëndetësore e Himenës momentalisht është mirë, kjo falë edhe kujdesit të mjekëve.

 

Ndërkohë fituese e sfidës u shpall Xhesika, ndërsa Himena do i bashkohet eksperiencës në Arameras së bashku me Florin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)