Home Të Fundit SITUATE E PAZAKONTE NE SHTEPINE E BBV! Banorët tërbohen, VENDOSIN DUART KOKES,...

SITUATE E PAZAKONTE NE SHTEPINE E BBV! Banorët tërbohen, VENDOSIN DUART KOKES, ja cfarë ndodhi

1343

Është shoqëruar me debate nata e mbrëmshme në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, pas spektaklit të madh të Big Brother VIP3.

SITUATE E PAZAKONTE NE SHTEPINE E BBV! Banorët tërbohen, VENDOSIN DUART KOKES, ja cfarë ndodhi

Duket se pas një periudhe pauze dhe qetësie, dalja ne nominim e Meritonit e ka bërë banorin më aktiv teksa ka krijuar kështu situata.

 

Teksa të gjithë banorët ishin gati për të fjetur Meritoni ka nisur të fërshëllejë duke shkaktuar kështu zhurmë.

 

Graciano: Meriton lali je duke bërë gabim e mbylla

 

Graciano: Po e bën gabim për ty si imazh dhe person. Po ta them për të mirë