Home ShowBizzi SKANDALOZE/ Alba e “Përputhen” del në emision me fustanin transparent dhe tregon…

SKANDALOZE/ Alba e “Përputhen” del në emision me fustanin transparent dhe tregon…

31

Alba e cila ka qenë konkurrent në emisionin Përputhen në Top Channel, ishte këtë të diel e ftuar në “E diell”.

Alba, Perputhen, Top Channel
Ajo kishte zgjedhur që të vishte një fustan të kuq, por që në pjesën më të madhe të tij ishte transparent.

Teksa është ngritur në këmbë për të bërë një pasarelë e për të treguar fustanin, ajo ka treguar më shumë seç duhet…

Alba, Perputhen, Top Channel

Por a ishte ky një incident pasi i ishte ngritur fustani, apo ishte një zgjedhje e saj?! Kjo mbetet për t’u sqaruar prej saj.