Home Të Fundit S**ks brenda shtëpisë së BBV? Flet Romeo: ‘Ka qenë shumë e vështirë...

S**ks brenda shtëpisë së BBV? Flet Romeo: ‘Ka qenë shumë e vështirë të…’

212

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë mbetur tashmë vetëm pesë finalistët.

 

S**ks brenda shtëpisë së BBV? Flet Romeo: 'Ka qenë shumë e vështirë të...'

Romeo Veshaj, Heidi Baci, Egla Ceno, Julian Deda e Meriton Mjekiqi janë në garë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ata po shijojnë këto ditë të fundit, meqë finalja e madhe do të mbahet të shtunën (25 maj).

Prezantuesi nga Vlora së fundmi ka bërë një bisedë me Eglën, ku ishte edhe Heidi.

Ai tha se për të ka qenë shumë e vështirë të kishte afër një person që do, por pa patur kontakt fizik.

“Unë e di sa e vështirë është të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik”, u shpreh ai.

“është normale për të gjithë të rriturit”, tha në anën tjetër Ceno.

Pritet të shihet se kush nga ta do të rrëmbejë çmimin e madh.