Home Të Fundit SONTE NE BBV: Kush rikthehet në shtëpi, krisja e miqësisë, debate dhe...

SONTE NE BBV: Kush rikthehet në shtëpi, krisja e miqësisë, debate dhe surpriza për Julin… ZBULOHET GJITHCKA

635

Një javë me plot të papritura po mbyllet në Big Brother Vip!

 

SONTE NE BBV: Kush rikthehet në shtëpi, krisja e miqësisë, debate dhe surpriza për Julin... ZBULOHET GJITHCKA

Dinamikat, tensionet, debatet, hatërmbetjet nuk kanë fund në këtë reality show.

 

Ndjekësit e këtij spektakli mezi po presin momentin e startimit të Prime-t të kësaj të shtune, por cfarë pritet të ndodh natën e sotme?

 

 

Pak minuta më parë, faqja e Big Brother Vip Albania sapo ka konfirmuar topikët e kësaj nate:

 

Betohesh në Zot për një mision”, debati Juli-Romeo

 

Pse u kris miqësia Rike-Erjola-Roza?

 

Heidi-Romeo, të penduar për dasmën?

 

Një surprizë emocionuese për Julin

Kush do të rikthehet?

 

Kureshjta ka arritur majen ne kete pike te spektaklit, e vetmja gje qe ne na mbetet per te bere eshte pritja e mbremjes se sotme.