Home tvshow Sot mbaron kontrata,LUIZI i dergon mesazhin “TOP CHANNEL” :Pas 1 viti ju...

Sot mbaron kontrata,LUIZI i dergon mesazhin “TOP CHANNEL” :Pas 1 viti ju fa…

107

Pas një viti të suksesshëm në bashkëpunim me “Top Channel”,

Sot mbaron kontrata,LUIZI i dergon mesazhin "TOP CHANNEL" :Pas 1 viti ju fa...

 

Luiz Ejlli ka bërë të ditur sot se kontrata e tij me televizionin ka mbarruar.

Ai ka postuar në InstaStory një foto të vjetër nga koha e “Big Brother VIP Albania” dhe krahas ka shprehur falenderimet për Top Channel

“Faleminderit për bashkëpunimin një vjeçar”, shkruan Luizi duke etiketuar llogarinë e televizionit.