Home tvshow Surprizë! / Egla Ceno ‘habit’ banorët dhe rrjetin me deklaratën e fundit:...

Surprizë! / Egla Ceno ‘habit’ banorët dhe rrjetin me deklaratën e fundit: JAM SHUME E DASHURUAR…

76

Aktorja Egla Ceno, e cila shihet si pretedente për fitoren

Surprizë! / Egla Ceno ‘habit’ banorët dhe rrjetin me deklaratën e fundit: JAM SHUME E DASHURUAR...

në ”Big Brother Albania Vip 3”, ka ndarë sot me banorët një detaj të padëgjuar të jetës së saj private.

Teksa po debatonte me banorët brenda shtëpisë së BBVA-s,

ajo bëri të ditur se ka “një dashuri të madhe përjashta”.

“Do t’ju jap një ekskluziv në shtëpinë e Big Brother.

Unë kam një dashuri shumë të madhe përjashta. Fakti që unë nuk jam e kam treguar nën jorgan,

nuk do të thotë që unë nuk e kam, jam shumë e dashuruar”, ka thënë Egla derisa debatonte me banorët aty brenda.

Ishte Liami i cili e provokonte aktoren duke i thënë se Egla po kërkonte një burrë. Reagimi ishte i shpejtë i Eglës i cili iu kundërpërgjigj shpejt kësaj deklarate. “Unë e kam një burrë, jo çdo gjë mund ta dini”, ishte përgjigjja e saj.