Home Tags Arbana Osmani

Tag: Arbana Osmani

NUK KA ME VEND PER ALUDIME/ Arbana Osmani trasferohet ‘PERFUNDIMISHT’ në...

0
Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa...

NUK KA ME VEND PER ALUDIME/ Arbana Osmani trasferohet ‘PERFUNDIMISHT’ në...

0
Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish.   Disa...

I thonë mirupafshim Top Channel-it? Olsa Muhameti largohet nga televizioni i...

0
Duket se për Olsa Muhametin, rrugëtimi në televizionin Top Channel ka mbaruar.   Një ndër autoret më të suksesshme në Shqipëri, padiskutim, thuhet se nuk është...

A do te rikthehet ne ekran bashke me Arbanen? Eduart Grishaj...

0
Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shumë shpejt do të bëhen përsëri pjesë e ekranit. Në një intervistë të fundit me RTV Dukagjini, regjisori Eduart...

A do ta prezantoje Arbana kete edicion Big Brother Vip Kosova?...

0
Prezantimi dhe prezenca e saj në televizion ka rrëmbyer zemrat e mijëra shikuesve, andaj rikthimin e Arbana Osmanit e presin me padurim. Është aluduar se...

DO MARIN NE DORE BBV4? Eduarti dhe Arbana KONFIRMOJNE RIKTHIM: Do...

0
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të rikthehen në ekran. Dyshja e kanë konfirmuar lajmin në dy intervista të ndara për mediat në Kosovë.   Arbana...

‘Do kthehem aty ku shikuesit më duhen…’ Arbana Osmani bënë PARALJMERIMIN...

0
Nëse pyesni se përse aludohet se Arbana Osmani do moderojë “Big Brother VIP Kosova”   nuk do merrni një përgjigje! Një thashetheme pa asnjë bazë fillestare...

Arbana Osmani MERR NE DORE sërish Big Brother Vip? Moderatorja JEP...

0
A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit   Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip...

Nuk e kishim parë asnjëherë më S*KSI! Arbana Osmani poston fotot...

0
Që Italia ka gjysmën e zemrës së Arbana Osmanit këtë e dimë të gjithë. Sërish moderatorja është “arratisur”   drejt vendit fqinj ku dhe po shjon...

‘Burg gjithë jetën! Palo Burra!’ Cfarë ndodhi? Arbana Osmani me ‘dorë...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë pak ditë më parë,   ku një 29-vjeçare është dhunuar nga babai, vëllai dhe i fejuari i saj.   Sipas...