Home Tags Bardhi

Tag: Bardhi

Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! ‘Lëre...

0
Sara Gjordeni dhe Bardhi shperndajnë vazhdimisht momente të bukura nga marrëdhënia e tyre dhe pritja e ëmbël.   Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në...

Sara Gjordeni bën veprimin e pazakontë ndaj Bardhit, reagon Egla dhe...

0
Sara Gjordeni dhe Bardhi shpërndajnë vazhdimisht momente të bukura nga marrëdhënia e tyre dhe pritja e ëmbël. Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në...

Cfarë po ndodh mes Orit dhe Bardhit?! Këngëtari ‘OFENDON’ Sarën e...

0
Bardhi ka bërë një koment në profilin e tij të Instagramit,   duke i dërguar një mesazh opinionistes Ori Nebijaj, me të cilën ruan në marrëdhënie...

‘Ta gëzoni gocën…’ E UROI GJITHE IRONI? Ja si i përgjigjet...

0
Sara dhe Bardhi kanë zbuluar sot gjininë e bebit të tyre, moment të cilin e kanë ndarë në rrjete sociale me ndjekësit e tyre.   Një...

SA SHUME EMOCIONE! ‘Të duam më shumë se veten…’ Sara dhe...

0
Këngëtari Bardhi Idrizi dhe Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti.   Ditën e sotme, përmes një postimi në Instagram kanë...

“Të duam më shumë se veten”- Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi...

0
Këngëtari Bardhi Idrizi dhe ish-Missi Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti. Dhe çifti përmes një postimi në Instagram kanë...

Bardhi nuk kujdeset shumë për të?! ‘Më bëri për të qarë…’...

0
Në një intervistë për “Prive”, ish-banorja e “BBV3”,   Sara Gjordeni, ka rrëfyer më tepër detaje lidhur me jetën e saj, tani që është në pritje...

Nga gjinia tek emri, e deri tek momenti i lindjes: Sara...

0
Sara Gjordeni, ish-konkurrente e formatit “BBV3”, ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në llogarinë personale të   Instagram-it. Padyshim që më të shumtat...

‘E ka vuajtur pafund, situata e TRAUMATIZOI shumë…’ Sara Gjordeni me...

0
Në Post Big Brother VIP, Sara ka folur edhe një herë për situatën që ndodhi pas largimit të Bardhit nga   shtëpia më e famshme në...

E ngjizën fëmijën në BBV?! Sara Gjordeni ua mbyll gojën të...

0
Sara Gjordeni ka qenë njëra nga banoret e Big Brother që u komentua më së shumti.   Sa ishte brenda këtij reality shou, ajo u përfol...