Home Tags BBV

Tag: BBV

Nuk ndalet Egla Ceno, pas fitores së BBVA3, aktorja paralajmëron se...

0
Së fundmi fituesja e Big Brother Vip 3 Egla Ceno ka habitur me një postim në Instastory, ku ka ngritur aludimet se mund të...

Ish-banorja e BBV Albania ‘cmend’ rrjetin me foto të nxehta ku...

0
Këngëtarja Arta Kabashi vijon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë edhe pas “Big Brother VIP 3”. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon...

U tha se ishte shtatzene per here te dyte/ Reagon per...

0
Shtatzënia e ish-banores së ‘Big Brother VIP 2’, Françeska Murati, ka qenë tema më e diskutuar e ditëve të fundit. Para disa ditëve në një...

DEL fotoja që konfirmoi shtatzëninë e Françeska Muratit?

0
Thashethemet mesa duket janë të vërteta: Françeska Murati është shtatzënë. Para disa ditëve në një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, kur dikush i shkroi...

Pas Mikeles një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “BBV” me dorën te...

0
Por një foto e publikuar në Instagram ka bërë “lëmsh” rrjetin, duke ngritur pyetjen a është edhe Françeska shtatzënë. Bukuroshja ka pozuar e buzëqeshur me...

“A jeni gati të shihni…”- Sara Gjordeni së shpejti pjesë e...

0
Ish-missi Sara Gjordeni, pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë e “Big Brother VIP” mesa duket do të rikthehet sërish në ekran. Përmes një postimi në...

Julian Deda ndan me publikun lajmin e ‘madh’, nuk do ta...

0
Julian Deda është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Big Brother Vip 3. Ai shkoi në finale me Egla Cenon, por doli në...

“Në BBV1 dhe BBV2 kam urryer…”/ Juli vazhdon me ‘akuzat’ ndaj...

0
“Big Brother VIP 3” mbaroi, por jo dramat dhe deklaratat nga ish-banorët. Ditën e sotme Jul Deda ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”...

A jane akoma bashke Heidi dhe Romeo? Del fotoja qe nxjerr...

0
Heidi dhe Romeo janë kapur mat nga ndjekësit teksa kalojnë disa ditë pushime në jug të vendit. Bashkë me ta janë dhe Bora me Donaldin,...

Ish-banorja e BBV shtatzene per here te pare? DEL FOTOJA qe...

0
Mikela Pupa është ndër emrat më të komentuar në media rozë mbi jetën e saj private. Pas një lidhje dashurie të cilën e bëri publike...