Home Tags Big Brother Vip Kosova

Tag: Big Brother Vip Kosova

BERI BUJ TE MADHE NE BBV, ish banori i propozon partneres...

0
Buci dhe Verona ishin ndër çiftet më të përfolura gjatë pjesëmarrjes në “BBVK2”.     Së fundmi, ai ka vendosur t’i propozojë partneres së tij dhe me...

Pas fitores në Shqipëri, pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz...

0
Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar dhe më kërkuar në treg. Artisti shkodran...

Arbana Osmani nis përgatitjet për Big Brother Vip Kosova? Ja cfare...

0
Arbana Osmani diçka po gatuan në Prishtinë! Dhe jo, nuk e kemi fjalën vetëm për kuzhinën e “Bana-s” që do të vijë disa herë më...

“Dhëmbët, flokët e veshët” – Gani Gërmia me ndryshim drastike në...

0
Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2, Gani Gërmia, ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Humoristi e gazetari i njohur ka bërë disa ndryshime...

E mbani mend Gani Gërmia!? Ish-banori i BBVK BEFASON me...

0
Gani Gërmia ishte një nga banorët e “Big Brother VIP Kosova 2” që spikati më shumë,   megjithatë, ai la programin pas një përplasje me produksionin.   Përpos...

Ju kujtohet Gani Gërmia? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar...

0
Gani Gërmia ishte një nga banorët e “Big Brother VIP Kosova 2” që spikati më shumë, megjithatë, ai la programin pas një përplasje me...

Sa keq! Ish banorja e BBV pësoi aksident, tregon se si...

0
Para pak ditësh u raportua se ish-banorja e BBVK-s, Vesa Vllasaliu, kishte pësuar një aksident të vogël me veturën e saj luksoze.   Tani, përmes vlogut...

Prisnim tu bënin prindër, por këto… Ndahet cifti i njohur i...

0
Lumbardh Salihu, fituesi i edicionit të dytë të ‘BBVK’ krijoi një marrëdhënie brenda shtëpisë me Kader Kicajn.   Dhe pas përfundimit të formatit dyshja u pa...

“Pi bar nëpër sku…”- Ish banorja e BBV i nxjerr ‘bojen’...

0
Ish-konkurrentja e “BBV Kosova”, Juliana Nura ka reaguar rreth deklaratës së reperit Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. Ky i fundit një ditë më parë...

“Me lekët e Big Brother do të shlyente borxhet e ko…”,...

0
Fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’, Stresi ka reaguar pasi Meritoni ka sharë banorët në Big Brother VIP Albania ku ky i fundit po...