Home Tags Blendi fevziu

Tag: blendi fevziu

“U hodha nga…”, Blendi Fevziu rrëfen për herë të parë si...

0
Moderatori Blendi Fevziu, në një intervistë ekskluzive për një emision televiziv rrëfeu për herë të parë aksidentin që i ka ndodhur, ku për pasojë...

U përball me vd*kjen? Si asnjëherë më parë, Blendi Fevziu rrëfen...

0
Gazetari i njohur Blendi Fevziu, në një intervistë për “Pushime on Top”, ka rrëfyer për herë të parë aksidentin që i ka ndodhur para...

Mishel diplomohet dhe Blendi Fevziu s’mund të ishte më krenar!

0
Mishel, vajza e gazetarit të njohur, Blendi Fevziu është diplomuar në Universitetin e Londrës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Fevziu përmes një postimi...

ME KRENAR SE KURRE ME PARE/ Blendi Fevziu i lumtur dhe...

0
Mishel, vajza e gazetarit të njohur, Blendi Fevziu është diplomuar në Universitetin e Londrës.   Lajmin e ka bërë të ditur vetë Fevziu përmes një postimi...

Mirë që paska shpëtuar/ Blendi Fevziut i ndodh E PAPRITURA TRONDITESE,...

0
Blendi Fevziu nje nga gazetaret me te njohur ne vend me emisionin e tij 'Opinion'   gjithemone ka qene i pelqyer dhe i vleresuar nga publiku.   Ai...

Yje të bukura dhe tashmë të rritura! Blendi Fevziu ndan foton...

0
Blendi Fevziu është një ndër moderatorër që i ka rezistuar kohës duke qenë në qendër të vëmendjes.   Vet Blendi jo pak herë ndan me publikun...

‘AS PRINDERI NUK KA TE DREJT TUA MARR JETEN FEMIJEVE’ Ngjarja...

0
Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka reaguar mbi ngjarjen tragjike të ndodhur në Shkodër,   ku nëna me 3 fëmijët u mbyt në lumin Buna pas...