Home Tags Cherry On Top

Tag: Cherry On Top

‘Jam e mërzitur, por më duhet të mbledh forcat…’ Lajmi i...

0
“Cherry on Top” nga Bora Zemani nisi rrugëtimin e tij në ekranin e Top Channel rreth dy muaj më parë.   Një program, i cili ka...

E veshur me të zeza dhe e mërzitur, Bora Zemani ndanë...

0
“Cherry on Top” nga Bora Zemani nisi rrugëtimin e tij në ekranin e Top Channel rreth dy muaj më parë.   Një program, i cili ka...

E dinit? Për tu habitur, ja cili është emri i vërtetë...

0
Episodi i djeshëm i “Cherry on Top” nga Bora Zemani ka ardhur me rrëfime ekskluzive.   Ka qenë Maya, këngëtarja e njohur shqiptare, e cila ka...

Nuk e ka qejf?! Bora Zemani bënë deklaratën e papritur për...

0
Gjatë emisionit “Cherry on Top”, nën moderimin e Bora Zemanit, u komentua një nga banoret e Big Brother VIP, Heidi.   Ermal Mamaqi tha se bën...

‘Të vde*të fëmija në bark nëse je shtatëzënë…’ SA NJEREZ TE...

0
Sara zbuloi se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo imagjinate teksa rrëfeu   edhe një koment të bërë nga një grua e cila e krahasonte...

“Të vde*të fëmija në bark, nëse je shtatzanë, përpiqesh t’i ngjash…”,...

0
Sara Gjordeni, ish-banorja e Big Brother VIP 3 ka qenë e ftuar në emisionin “Cherry on Top” me Bora Zemanin në Top Channel ku...

Nga balerinë në moderator/ Ilir Shaqiri jep LAJMIN E MREKULLUESHEM, ja...

0
Ilir Shaqiri, i ftuar mbrëmë në “Cherry on Top”, zbuloi se shpejt do t’i kthehet ekranit,   me një emision që përqendrohet tek talentet e shqiptarëve...

‘Nuk mbaj mend të ketë qënë ndonjë kërcimtar…’ Ilir Shaqiri NUK...

0
Koreografi Ilir Shaqiri ishte i ftuar sot në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, pas një shkëputje të shkurtër nga ekrani.   Mes të tjerash, Ilir...

Bora Zemani mohon sërish shtatzëninë, rrjeti e ‘degjeneron’ keq në komente:...

0
Në promon e publikuar ditën e djeshme të “Cherry on Top”, Bora Zemani shihej me dy duart e vendosura mbi bark, duke lënë të...

“Me babin s’kam folur, por…” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e...

0
Donald Veshaj, i ftuar në ‘Cherry on Top’, mes të tjerash, ka komentuar lidhjen e binjakut të tij Romeos, me Heidin. Ai u shpreh se...