Home Tags Debat

Tag: debat

S’lanë gjë pa i thënë njëra-tjetrës në BBV dhe DEBATUAN KEQ,...

0
Françeska Murati dhe Sara Gjordeni duket se i kanë harruar sherret dhe konfliketet që kanë pasur brenda shtëpisë së BBV3.   Ato janë bërë të dyja...

BBV mbaroi, POR DEBATET JO! Franceska dhe Sara ‘PERPLASEN’ keq me...

0
Duket se edhe përfundimit të Big Brother Vip, disa prej ish-banorëve vazhdojnë të kenë hatërmbetje dhe debate mes njëri-tjetrit.   Në “Post BBV” e mbërmjes së...

ALARMANTE! Debat javën e fundit në shtëpinë e BBV, Jul Deda...

0
Një zarf i bardhë ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”,   ku shkruhej se finalistët duhet të ulen përballë njëri-tjetrit dhe...

‘Më ke fiksim jete, ti vd*s për mua…!’ Meritoni bënë...

0
Thumbat dhe ironitë nuk kanë të ndalur mes moderatorit Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno.   Ditën e sotme teksa po pinin kafen e mëgjesit, konkurrenti i...

‘Grua pisllëk komplet, larg qoftë të të kesh në shtëpi…’ Juli...

0
  Juli dhe Egla vijojnë prej ditësh me ofendime të rënda ndaj njëri-tjetrit.   Juli: Një grua dembele, një grua prepotente, një grua pisllëk komplet, larg qoftë...

‘Më mirë mos t’më kishe cu në finale se po ma...

0
Debatet mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos duket se nuk kanë fund në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.   Aktori duket se është nxehur mbrëmë me...

Juli për pak ‘G0DET’ Eglën, debati agravon në pikën që s’mbanë...

0
Debati i ashpër mes Julit dhe Eglës ka vijuar edhe këtë të mërkurë Brenda shtëpisë së Big brother VIP 3.   Juli i ka kërkuar Eglës...

‘Mos u afro se të vjen era gojë…’ TURP I BOTES!...

0
Erjola Doçi dhe Egla Ceno janë përfshirë sot në një debat të ashpër me njëra-tjetrën.   Kjo për shkak se aktorja është ‘tallur’ me zërin e...

‘Ik m*sturbohu…’ DEGRADON NE BBV, Juli kapet keq me Eglen...

0
Julian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”.   E teksa aktorja po ofendonte Françeska Muratin,...

“Pise femër, shko mast*rbohu të çli…”, ‘degjeneron’ sherri i Julit me...

0
Egla dhe Juli nuk po gjejnë më qetësi në Big Brother pas spektaklit të djeshëm, shkak u bë nomimini i aktores që e çoi...