Home Tags Dhune

Tag: dhune

Cfarë dhimbje! U rrah nga tre infermieret në shtëpinë e të...

0
E moshuara e cila në nëntor të vitit 2022, ishte keqtrajtuar nga punëtoret e   Qendrës për të Moshuar në Pejë” Orenda”, rast ky i cili...

NUK PO NDALEN RASTET E DH*NES! /Nëna denoncon edukatoren, dyshohet se...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht në Tiranë, ku një 3-vjeçar dyshohet se është dhunuar nga edukatorja e tij.   Ka qenë nëna...

Djali ‘DHUN*N’ NENEN në mes të lagjes, PA PIKEN E TURPIT...

0
Rasti i një djali që dhunon nënën dhe vëllanë e tij është përmendur dhe transmetuar në emisionin   “Punë Pa Teka” në Top Channel. Nëna e dhunuar...

Cfarë nuk po ndodh! Familja e të dashurës rrëmben dhe t*rturon...

0
Një 17-vjeçar shqiptar në Spartë ka përjetuar momente të paimagjinueshme tmerri   kur është rrëmbyer nga të afërmit e të dashurës dhe më pas është rrahur...

Me shenja në fytyrë nga dh*na e të birit, prek e...

0
Nje 36-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi në rrjetet sociale u publikuan pamjet teksa dhunonte nënën e tij.   Policia e Tiranës sqaron se...

E rëndë! Këngëtarja Teuta Selimi denoncon bashkëshortin dhe vëllain e saj...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kosovë, ku këngëtarja Teuta Selimi thuhet   se është dhunuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vëllai i saj. “Sinjali” shkruan se...

‘E kap nga flokët dhe e…’ Pamje TMERRESISHT të rënda: I...

0
Pamje të rënda janë publikuar së fundmi nga JOQ ku një shtetas shihet teksa dhunon një të moshuar.   Sipas asaj që dëshmitarët kanë raportuar për...

‘Mori në qafë dy pleq…’ I shoqi akuzohet për vr*sjen e...

0
E shoqja e 69-vjeçarit Thoma Mastora, i cili akuzohet se dhunoi për vdekje çiftin e të moshuarve Kosta dhe Kleoniqi Ilia,   84 dhe 88 vjeç,...

‘Më mirë të më kishte vr*rë mua se ato’ flet me...

0
Thoma Mastora ra në prangat e Policisë pasi dyshohet si autori kryesor për vrasjen e çiftit të së moshuarve Kosta Ilia 84 vjeç dhe...

‘Gota e rakisë në shtëpinë e vikt*mave e tradhëtoi…’ ZBARDHET VR*SJA...

0
Thoma Mastora 69-vjeç është identifikuar si autor i vrasjes së dyfishtë të çiftit të të   moshuarve Ilia nga fshati Bodrishtë në Dropull të Gjirokastrës.   Mësohet se...