Home Tags Donald Veshaj

Tag: Donald Veshaj

Kemi dasëm këtë verë? Bora Zemani na tregon me ne fund...

0
Bora Zemani ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale, gjatë intervistës së zhvilluar nga Ed Manushi në një emision televiziv. Ndër to...

Çfarë ndodhi mes Meritonit dhe vëllezërve Veshaj ? Sherri mes shokëve...

0
Miqësia e Romeos dhe Meritonit ishte kryefjalë e këtij “Big Brother”-i. Dy djemtë hyjnë në lojë si dy shokë të mirë, por shpejt raporti...

‘Fitorja do ishte mes meje dhe Ilirit..’ Jul Deda ‘hedh poshtë’...

0
Ironite mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

‘Romeon po e kërkojmë tek njerëz të humbur…’ ‘G0DET’ Jul Deda,...

0
Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

UPSS! Meriton Mjekiqi ironizon Donaldin, Bora Zemani NUK JA PERTON, i...

0
Ish-banori i “Big Brother Vip Albania” Meriton Mjekiqi ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në “Cherry on Top”.   Ai foli për jetën personale dhe profesionale,...

E tradhëtoi para të gjithë shqiptarëve, Bora Zemani flet si asnjëherë...

0
Donald Veshaj ka qenë padiskutim banori më i komentuar i sezonit të parë të “Big Brother VIP Albania”.   Puthja virale me Bora Zemanin në ditët...

‘Gjithmonë aty, për njëri-tjetrin’ NUK ESHTE HEIDI, Romeo bënë DEDIKIMIN E...

0
U rendit i treti në garën e madhe të 100-mijë eurove në BBVA, aktori   Romeo Veshaj nuk u pa të ishte i pranishëm as në...

Ronaldo Sharka IRONIZON KEQ vëllezërit Veshaj ‘Edhe Donaldi kishte më shumë...

0
Ronaldo Sharka dhe Donald Veshaj patën një përplasje në episodin e fundit të “Fan Club”,   të dielën e kaluar. Ndërsa Ronaldo e quajti Eglën një...

Ronaldos nuk i del inati,’tallet’ sërish me binjakët: Edhe Donaldi kishte...

0
Ronaldo Sharka dhe Donald Veshaj patën një përplasje në episodin e fundit të “Fan Club”, të dielën e kaluar. Ndërsa Ronaldo e quajti Eglën...

‘NUK E MERITONTE FINALEN’ Arbër Zeka përplaset me Donaldin, aktori skuqet...

0
Me tone të larta është zhvilluar debati në studion e Fun Club këtë të diel,   teksa diskutohej se kush e meriton ta fitojë këtë Big...