Home Tags E fundit

Tag: e fundit

VIDEO QE PO BENE NAMIN NE RRJET! Erjola pa të brendshme,...

0
Ish banorja e Big Brother VIP 3, Erjola Doçi është shfaqur në finalen e këtij spektakli e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe,   që...

NUK DO E BESONI DOT! Të gjithë e doni me zemër,...

0
Në një sondazh të hapur në website e “Vizion Plus” se kë nga ish-fermerët publiku dëshironte të zgjidhte   për t’u bërë përsëri pjesë e formatit...

E trishtë! Po ecte në mëngjes në rrugët e Tiranes, ...

0
Një i moshuar rreth 70-vjeç, teksa udhëtonte i vetëm ka rënë papritur në asfalt,   duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Kongresi”...

Me shenja në fytyrë nga dh*na e të birit, prek e...

0
Nje 36-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi në rrjetet sociale u publikuan pamjet teksa dhunonte nënën e tij.   Policia e Tiranës sqaron se...

‘B*tha në fushë…’ Djemtën e kapin dhe e hedhin në mes...

0
  Momente të bukura dhe gazmore ka patur mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.   Teksa banorët qëndronin jashtë në oborr, Vëllai i Madh u ka...

Sa keq! Ish banorja e BBV pësoi aksident, tregon se si...

0
Para pak ditësh u raportua se ish-banorja e BBVK-s, Vesa Vllasaliu, kishte pësuar një aksident të vogël me veturën e saj luksoze.   Tani, përmes vlogut...

Aman o Zot cfarë bëhet kështu! Ishte duke punuar në kantier...

0
Një punëtor 18-vjeçar me origjinë shqiptare ka mbetur i plagosur   rëndë pasi ka rënë nga një lartësi prej rreth 10 metrash.   Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Cfarë kalb e zeza tokë! Ky është 25 vjecari që vd*q...

0
Haris Shala, është 25-vjeçari shqiptar që humbi jetën pas përplasjes së dy kamionëve në Verona, Itali.   I riu shqiptar, baba i një vajze shumë të...

TRONDITESE! Bie nga dritarja e hotelit, humb jetën adoleshentja (Detaje)

0
Ditën e shtunë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani,   ku një vajzë adoleshente ka rënë nga dritarja e një hoteli në qytetin gjerman...

Na e këputi shpirtin! Dijonisi e vuan me shpirt ikjen e...

0
Dijonis Biba është një prej konkurrentëve më të preferuar të publikut i cili është pjesë e formatit ‘Ferma VIP’.   Pak kohë më parë Dijonisi ka...