Home Tags Efi

Tag: Efi

Cfarë ndodhi mes Rozës dhe Efit në mes të emisionit? Kunja...

0
Një moment i sikletshëm u vu re mbrëmjen e djeshme në ‘Top Arena’, mes moderatores Roza Lati dhe Efi Dhedhes.   Kur Roza mbaroi intervistën me...

Kiara dhe Efi RINISIN miqësinë? I ka vajtur Kiarës për vizitë?...

0
Efi Dhedhes, e ftuar në panelin e “Top Arena”, në një intervistë me Alesia Bamin,   zbuloi më shumë për jetën e saj personale, por edhe...

‘Luizi nuk do i flas më kurrë!’ CFARE MUND TI KETE...

0
Efi Dhedhes, pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania 2’, ka qenë më e rezervuar.   Ajo u largua për një periudhë nga ekrani, duke vijuar...

Eshtë shoqe e Romeos, por nuk do ta besoni se ke...

0
Efi Dhedhes, ish-banorja e “Big Brother VIP2”, ka shfaqur mbështetje për një pjesëmarrëse të re në “BBVIP” përmes një bisede virtuale në Instagram. Në një...

FOTO/ Është vajzë! Efi Dhedhes zbulon konkurrenten që mbështet në “BBVIP”:...

0
Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Efi Dhedhes së fundmi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram. Një ndër komentet që ajo...

“Vajzat mund të vishen si të duan”, Efi del kundër deklaratës...

0
Një nga incidentet që u diskutua mbrëmjen e djeshme në “Prime” ishte edhe ai i Romeos ndaj Erjolës, i cili i hodhi banores pije...

Efi Dhedhes ka dy fjalë për Heidi Bacin brenda BBV!

0
Efi Dhedhes ka qenë një prej banoreve më të komentuara të Big Brother Vip 2 , e cila këtë sezon ka komentuar jo pak herë...

Efi Dhedhes ka dy fjalë për Heidi Bacin brenda BBV!

0
Efi Dhedhes ka qenë një ndër banoret më të komentuara të BBV2, e cila këtë sezon ka komentuar jo pak herë banorët e BBV. Duket...

Efi denon rende SARA duhet të përjashtohet menj…

0
EFI DHEDHES flet per BIG BROTHER VIP 3 Ish-finalistja e edicionit të dytë të BBV, Efi Dhedhes e ftuar në "Big Brother Radio" ka folur në lidhje...