Home Tags Egla Ceno

Tag: Egla Ceno

Nuk ndalet Egla Ceno, pas fitores së BBVA3, aktorja paralajmëron se...

0
Së fundmi fituesja e Big Brother Vip 3 Egla Ceno ka habitur me një postim në Instastory, ku ka ngritur aludimet se mund të...

E BUJSHME! Egla Ceno pjesë e Big Brother në Itali? Aktorja...

0
Fituesja e Big Brother Vip 3, Egla Ceno ka tërhequr vëmendjen me një postim të bërë në story në Instagram,   ku nënkupton se mund të...

Çfarë i ndodhi papritur fitueses së BBV? Aktorja publikon foton e...

0
Aktorja dhe fituesja e Big Brother VIP Albania 3, Egla Ceno ka publikuar një foto në spital. Ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ka...

SEMURET sërisht Egla Ceno/ Fituesja e BBV përfundon në spital, këtë...

0
Aktorja dhe fituesja e Big Brother VIP Albania 3,   Egla Ceno ka publikuar një foto në spital. Ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ka vendosur...

Çfarë po ‘gatuajnë’ të dy? Takim SEKRET mes Ledion Liços dhe...

0
Fituesja e BBVA3 Egla Ceno dhe moderatori i të njëjtit spektakël i cili ka konfirmuar se do jetë në timon edhe për BBVA4 Ledion...

Çfarë po ‘gatuajmë’ të dy? Takim “sekret” mes Ledion Liços dhe...

0
Fituesja e BBVA3 Egla Ceno dhe moderatori i të njëjtit spektakël i cili ka konfirmuar se do jetë në timon edhe për BBVA4 Ledion...

ASGJE KONKRETE, VETEM GENJESHTRA? Zbardhet e vërteta e gjyqit të Sajmirit...

0
Aktorja dhe fituesja e “Big Brother VIP”, bëri bujë me deklaratën e saj teksa akuzoi gazetarin Saimir Kodra   se i ka kërkuar favore seksuale në...

Egla Ceno në gjyq me Saimir Kodrën? Aktorja zbulon se cfare...

0
Aktorja dhe fituesja e “Big Brother VIP”, bëri bujë me deklaratën e saj teksa akuzoi gazetarin Saimir Kodra se i ka kërkuar favore seksuale...

Kriset miqësia mes Eglës dhe çiftit Romeo-Heidi/ Fituesja e ‘BBV’ ‘tallet’...

0
Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë e BBV, mbrëmjen e djeshme ka postuar në “Instastory” një “Ask me a Question”. Një ndër pyetjet kishte...

“Kur do të martohesh?” Egla Ceno e tregon me ne fund:...

0
Fituesja e Big Brother Vip 3, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar të showbiz edhe pas përfundimit të formatit...