Home Tags Erjola Doçi

Tag: Erjola Doçi

‘E dua një puthje në…’/ Meri SHTANG Julin me KERKESEN E...

0
  Mbrëmë në emisionin “Top Arena” në Top Channel,   Julian Deda është vënë përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi. Kjo e fundit nuk ia kurseu pyetjet...

Graciano i NXORRI BOJEN Erjolës para gjithë shqiptarëve, marrëdhënia e moderatores...

0
Teksa dy koleget kanë pasur marrëdhënie shumë të afërta me njëra tjetrën,   duket se Graciano Tagani mund të ketë lëvizur ujërat e partnerës së tij...

Graciano i nxorri moderatores SMS-të që Romeo i dërgoi për t’u...

0
Teksa dy koleget kanë pasur marrëdhënie shumë të afërta me njëra tjetrën, duket se Graciano Tagani mund të ketë lëvizur ujërat e partnerës së tij...

“Me shoqet e kursit…”/ Me kë takohet Jul Deda pas përfundimit...

0
Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Julian Deda krijoi miqësi me disa nga vajzat konkurrente. Më afër qëndrroi me Ledjona Xheladinajn dhe Erjola...

Ish-banorët sulmojnë ‘keq’ Heidin: Je arrogante, manipulatore, s’ke k…

0
Graciano dhe Erjola Doçi janë shprehur në Post Big Brother se Heidi ka ndryshuar dhe e shohin si tepër arrogante dhe prepotente. Heidi këtë gjë...

Erjola XHELOZE për Romeon?! Ish banorja cfarë NUK thotë për ciftin...

0
Moderatorja Erjola Doçi ka thumbuar çiftin Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj mbrëmjen e djeshme     në “Post Big Brother”, lidhur me një foto që dyshja kanë...

Wa, si nata me ditën! Bëhen VIRALE pamje të Erjola Docit...

0
Erjola Doci ishte një ndër banoret që krijoi mjaft bujë këtë sezon të “Big Brother VIP Albania”.   Përpos karakterit të saj, moderatorja tërhoqi shpesh vëmendje...

E keni parë më herët në këtë videoklip/ Pa ndërhyrje në...

0
Erjola Doçi njihet si një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Në studio televizive ku ajo ka qenë shpesh e ftuar, Doçi tërheq vëmendje...

Erjola Doçi pa të brendshme në finalen e Big Brother VIP?...

0
Ish banorja e Big Brother VIP 3, Erjola Doçi është shfaqur në finalen e këtij spektakli e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe,...

VIDEO QE PO BENE NAMIN NE RRJET! Erjola pa të brendshme,...

0
Ish banorja e Big Brother VIP 3, Erjola Doçi është shfaqur në finalen e këtij spektakli e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe,   që...