Home Tags Foto

Tag: foto

NA MAGJEPSEN/ Diola Dosti dhe Erolldi na mrekullojnë me fotot e...

0
  Erolld Belegu dhe Diola Dosti muaj me parë kanë berë publike romancën e tyre.   çifti po e shijojnë pafund romancën e tyre e që kanë...

EMER I PADEGJUAR ME PARE/ Olta Gixhari, pas një muaj lindje,...

0
Olta Gixhari tashme eshte bere nene e dy djemeve.   Sot djali i saj i vogel bene nje muajsh, per here te pare aktorja e shumedashur...

E TEPROI? Olta Gixhari ‘KRYQEZOHET KEQ’ në rrjet, ndjekësit i bëjnë...

0
Aktorja e njohur Olta Gixhari, dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.   Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft...

E PABESUESHME! Mosha e Olta Gixharit do ju HABISE të gjithëve,...

0
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, sot feston ditëlindjen.   Ajo mbushi plot 38 vjeç dhe mbetet një nga aktoret më të bukura shqiptare. Ish-banorja e edicionit...

NA TERBOI DHE NE/ Dea Mishel HABIT te gjitheve me fotot...

0
Dea Mishel ka nisur pushimet ne Spanjë.   Bukuroshja nga Shqipëria ka zgjedhur si destinacion Mallorcan, për të shijuar rrezet e diellit, shkruan Indeksonline.   Ajo është shfaqur...

NA LA PA FRYME! Erjola Doci shfaqet ‘PERVELUESE’, moderatorja i tregon...

0
Ish-banorja e “BBVA” Erjola Doci e ka ndezur rrjetin me paraqitje përvëluese.   E zhveshur në bikini të bardha, nuk hezitoi të sjellë fotografi joshëse nga...

CFARE LINJASH/ Nuk di të ndalet Xhensila, me bikini te kuqe...

0
Kohët e fundit ajo është komentuar edhe për format fizike perfekte pas lindjes së djalit.   Edhe pas lindjes së djalit të saj, Amen, këngëtarja iu...

Të pasmet e Xhensilës na lënë pa fjalë! E lagur, me...

0
Pas lindjes së vogëlushit të saj, Amen, Xhensilën përveçse e pamë të fokusuar te palestra iu fut me “kokë” edhe punës.   Koncertet njëra pas tjetrës...

U LARGUA PERGJITHEMONE?! Cfarë ndodhi, Xhensila Myrtezaj merr fëmijët dhe i...

0
Orët e para të mëngjesit Xhensilën me dy fëmijët e gjetën në avion.   Xhensila nuk tregoi për destinacionin ku po ikin, por siç duket këto...

E PAPERMBAJTSHME Vesa, heq bikinet në mes të plazhit dhe pozon...

0
Vesa Smolica është tejet aktive në rrjete sociale.   Ajo po shijon pushimet në bregdet, nga ku edhe po sjell imazhe të reja, shkruan Kosovarja. Në foton...