Home Tags Franceska

Tag: Franceska

U be virale ne rrjet/ Burri – Franceskes: Nuk do te...

0
Pas surprizës që mori nga nëna e saj, ku kjo e fundit i dërgoi një letër tepër emocionuese të bijës, ish-banorja e “BBV3”, Françeska...

MBARESI E MADHE! Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “BBV” pozon me...

0
Por një foto e publikuar në Instagram ka bërë “lëmsh” rrjetin,   duke ngritur pyetjen a është edhe Françeska shtatzënë. Bukuroshja ka pozuar e buzëqeshur me dorën...

“Fustani më luksoz që kam veshur”, Françeska tregon veshjen që kishte...

0
Françeska, gjysmëfinalistja e Big Brother VIP 3, njihet edhe për fustanet apo aksesorët e shtrenjta që vishte në përditshmëri, apo edhe në Prime. E pyetur...

Ish-banorja e BBV qe beri shume ‘buje’ na prezanton me partnerin...

0
Françeska Murati e cila ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip” me eliminimin nga shtëpia më e famshme duket...

“E meritojnë!”- Françeska Murati “zbulon” dy finalistët e tjerë të “BBV”:...

0
Modelja Françeska Murati ka treguar se mendon që Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë dy konkurrentët që meritojnë të shkojnë në finalen e “Big...

“Mbaji sytë hapur nëse Xhuli do të fitosh Big Brother-in”/ Françeska...

0
Teksa finalja është vetëm një javë larg, banorët kanë vendosur të bëjnë paqe për disa orë me njëri tjetrin. Pas konsumimit të darkës gjysëm finalistët...

“Juli e ka shok babain e Heidit, i ka premtuar…”- Françeska...

0
Modelja Françeska Murati ka treguar se Julian Deda është shok me babain e Heidi Baçit jashtë shtëpisë, sepse te dy janë shkodran. Gjatë një bisede...

Banorja e ‘BBVIP’ i habit të gjithë: E kam lënë burrin...

0
Ish-Missi Françeska Murati i ka habitur të gjithë me deklartën e saj në lidhje me bashkëshortin e saj Ergysin. Teksa bisedonte me banorët, Françeska është...

A ka frikë që bashkëshorti mund t’a tradhtojë? Habit Françeska, fik...

0
Françeska Murati është vënë përballë një pyetje pikante nga Romeo Veshaj pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP3”. “Ke merak për Egysin jashtë tani?”,...

“Vetëm se e votojnë fisi i burrit të saj”, Erjola akuza...

0
Zgjedhja prej kutisë së Pandorës ka vënë në tryezë Julin, Rozën dhe Erjolën, e cila kjo e fundit hodhi akuzën se Franceska po qëndron...