Home Tags Grida duma

Tag: grida duma

‘Një vajzë u shtyp me makinë, Neli po kthehej nga puna…’...

0
Moderatorja Grida Duma, teksa fliste për aksidentin e ndodhur disa ditë më parë ku   u plagos një prej kameramaneve të TCh Neli, nuk ka mundur...

‘Egla ka cmitizuar diferencimin burrë – grua…’ Grida Duma habit me...

0
Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. E ftuar sot në një emision televiziv nën moderimin e Salsanos,   Adit dhe Visjanit ishte Grida Duma. Në një...

Grida Duma flet për “Big Brother Vip 3”: Egla ka çmitizuar...

0
Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. E ftuar sot në një emision televiziv nën moderimin e Salsanos, Adit dhe Visjanit ishte Grida Duma. Në një...