Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

NJE EPOK E RE NIS PER JU! Disa do qeshin e...

0
ME FAT Binjakët, Shigjetari, Virgjëresha, Peshqit, Demi, Akrepi, Ujori dhe Luani i ditëve të para, fillon një epokë e re për ju,   plot zhvillime të këndshme,...

‘DO PERJETONI EMOCIONET E ENDERRUAR…’ Cfarë ju pret mbrëmjen e sotme,...

0
Dashi Mërkuri do ua bëjë gjërat shumë më të lehta sot.     Ju do jeni edhe më të vetëpërmbajtur dhe nuk do reagoni pa u menduar. Ju...

‘Koka juaj po rrotullohet…’ Horoskopi për sot, cfarë kanë parashikuar yjet...

0
Dashi Energjia juaj fizike është e fortë, duke ju dhënë aftësinë për të ngulmuar në projekte   që janë të gjata dhe mjaft të lodhshme. Përdorni energjinë...

‘Dita e Enjte SHUME E RENDESISHME…’ Horoskopi javor nga Meri Gjini...

0
Astrologe Meri Gjini ka bërë mëngjesin e sotëm parashikimin e Horoskopit për javën që sapo ka nisur.   E ftuar në “7pa5” Meri Gjini tha se...

Nisja e një jave të re: Rreziqe, vendime dhe të papritura...

0
Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox Hëna do të jetë ende në opozitë deri në mbrëmje,   por orët në vijim qielli do të fillojë të...

‘Kujdes nga njerëzit…një rol i rëndësishëm do…’ Horoskopi për ditën e...

0
  Dashi Natyrisht do të tërhiqeni nga njerëzit dhe kulturat e huaja sot dhe do të zbuloni se njerëzit që   takoni përmes këtyre kanaleve do të ofrojnë...

Ndoshta këtë lajm nuk do donit ta lexonit kurrë! Këto shenja...

0
Ju duhet më shumë kohë për të njohur më mirë partnerin tuaj, ose ndoshta personi me të cilin jeni në një   lidhje tani nuk është...

Harrojeni martesën për vitin e ardhshëm nëse i përkisni këtyre shenjave:...

0
Ju duhet më shumë kohë për të njohur më mirë partnerin tuaj, ose ndoshta personi me të cilin jeni në një lidhje tani nuk...

‘Mundohu te shmangi cdo…’ Horoskopi, ja çfarë kanë rezervuar yjet për...

0
Dashi Shmangni çdo ndjenjë izolimi dhe vetmie duke u zhytur në lidhjet familjare.   Një takim i rastësishëm romantik mund të jetë në horizont. Mos refuzoni çdo...

‘BENI KUJDES DERI NE KETE DATE…’ Meri Shehu bënë parashikimin e...

0
Në aspektin astrologjik, java do të mbizotërohet nga energjia pozitive e planetëve.   Sipas parashikimit nga Meri Shehu vijnë surpriza e lajme shumë të rëndësishme për...