Home Tags Ilnisa

Tag: Ilnisa

Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër?...

0
Gazetarja ka ndarë me ndjekësit një foto me të bijën, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Takimi im për sonte”.   Nuk dihet nëse me dy vajzat...

Duke u puthur dhe me gj*ksin jashtë, Ilnisa ndanë foton e...

0
Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.   “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos...

PA FJALE! Del prapaskena e takimit të Ilnisës me ‘vjehrrën’ e...

0
Së fundmi ish-banorja, ka postuar në InstaStory një foto me partnerin e saj, teksa kalojnë momente romantike në makinë.   Të kapur dorë për dorë janë...

Cifti në pritje të një fëmije?! Meritoni jep lajmin e madh,...

0
Meriton Mjekiqi ka folur per marrëdhënien që ka kaluar me Ilnisën pas daljes nga Big Brother,   me producentin që ka rrëfyer në “Cherry on Top”...

PAMJE TE PA TRANSMETUARA/ Del Video e Ilnises ne lot pas...

0
Meriton Mjekiqi ka qenë padiskutim një ndër personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të BBV. Ai ishte një ndër pesë finalistët e përzgjedhur,...

Pas “zhdukjes misterioze” nga ‘Prime’ sëbashku me Meritonin, publikon foton e...

0
Gazetarja si dhe ish-banorja e BBVA3 Ilnisa Agolli ka qënë një nga emrat më të lakuar këtë sezon të këtij reality show. Ajo që ra...

Hatërmbetje me produksionin? Del fotoja qe tregon cfare ndodhi ne studio...

0
Meriton Mjekiqi dhe e dashura e tij, Ilnisa Agolli, janë larguar nga studio e Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme, pak pasi moderatori u...

Eliminimi i menjëhershëm, Meritoni dhe Ilnisa “hakmerren” ndaj BBV: Ata menjehere...

0
Mbrëmjen e sotme në finalen e BB VIP ka patur një eliminim që në fillim të mbrëmjes, i cili ishte Meriton Mjekiqi, duke u...

Meriton Mjekiqi feston ditëlindjen larg Ilnisa Agollit, ish-banorja i bën urimin...

0
Finalisti i “Big Brother VIp”, Meriton Mjekiqi ditën e sotme feston ditëlindjen. Ndryshe nga çdo vit tjetër këtë ditë kaq të rëndëishme për të,...

E quajti Meritonin të sëmurë mendor, Ilnisa i reagon deklaratës së...

0
Ditën e djeshme, një video u bë virale në rrjet ku Heidi dhe Juli dëgjohen duke e quajtur Meritonin të person me probleme të...