Home Tags Jetmir Salaj

Tag: Jetmir Salaj

“Juli me disa të tjerë kanë falsifikuar një tender”- Aktori paralajmëron...

0
Aktori i njohur i humorit, Jul Deda së fundmi ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq ish-banorin e “BBV”, Jetmir Salaj. Juli ka postuar...

‘Ma vërteto këtë deklaratë, përndryshe shihemi në gjyq…’ Jul Deda gati...

0
Jul Deda, ish-finalist në edicionin e tretë të “Big Brother Vip 3”, me anë të “Instastory” ka paralajmëruar publikisht Jetmir Salajn.   Ky i fundit gjatë...

‘Ti je turp dhe të mishëroj për inj*rancën tënde…’ Ori Nebiaj...

0
Opinionistja e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, Ori Nebijaj ka rrëfyer për herë të parë “pengun” që i ka ngelur nga ky...

JANE NE KONFLIKT ME NJERI-TJETRIN? Jetmir Salaj nuk shfqet në përmbledhjen...

0
Në Prime-n e fundit të “Big Brother VIP Albania” u transmetuan momentet më të bukura të finalistëve dhe ish-banorëve.   Mirëpo mes tyre mungoi vetëm një;...

Pas sherrit në BBV, Jetmiri ‘tallet’ me produksionin dhe Heidin: DEL...

0
Jetmir Salaj u bë pjesë e BBV3, por rrugëtimi i tij nuk zgjati shumë. Që në fillim ai mendonte se produksioni e censuronte, i fikte...

‘HAHAHAHAH’/ Jetmiri tallet keq me Heidin dhe Romeon, ja si e...

0
Jetmiri ka ironizuar së fundmi çiftin Heidi-Romeo, të cilëve shpesh iu   është referuar si “lojtarët e produksionit”.   Ai ka publikuar një video në InstaStory, ku tregon...

Nuk e fsheh më/ Jetmiri i kthehet Ledionit dhe i nxjerr...

0
Jetmir Salaj ishte ndër banorët më të komentuar dhe me potencialin për t’u shpallur fitues i “Big Brother VIP Albania”. Megjithatë, ai mori një vendim...

Çfarë tha mbrëmë në ‘Live’? Pasi iu kundërvu produksionit të BBV,...

0
Jetmir Salaj ka qenë mbrëmjen e djeshme në një video Live ku foli për eksperiencën e tij në “Big Brother VIP Albania”. Mirëpo fill pas...

DEKLARATA e mbrëmshme në LIVE i bëri ‘GJEMEN’ Jetmirit?! Ish banorit...

0
Jetmir Salaj ka qenë mbrëmjen e djeshme në një video Live ku foli për eksperiencën e tij në “Big Brother VIP Albania”.   Mirëpo fill pas...

‘Cfarë më panë sytë mua…’ U duk sikur do bënte NAMIN,...

0
Ish-banori i “Big Brother VIP 3”, Jetmir Salaj pas daljes nga shtëpia bëri disa deklarata të forta se do tregonte siç u shpreh dhe...