Home Tags Jul Deda

Tag: Jul Deda

‘E dua një puthje në…’/ Meri SHTANG Julin me KERKESEN E...

0
  Mbrëmë në emisionin “Top Arena” në Top Channel,   Julian Deda është vënë përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi. Kjo e fundit nuk ia kurseu pyetjet...

Lidhje farefisnore me Heidin? Jul Deda tregon të vërtetën: Po i...

0
Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e e sotme Jul Dedën në emisionin, Top Arena. Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet...

Meri i bën kërkesën e papritur Juli Dedës dhe nuk do...

0
Mbrëmë në emisionin “Top Arena” në Top Channel, Julian Deda është vënë përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi. Kjo e fundit nuk ia kurseu...

“Jam e zhgënjyer, nuk i ka rënë në telefonit”, Rike Roçi...

0
Mbrëmjen e djeshme në një lidhje live me “Top Arena” në Top Channel ka qenë Rike Roçi e cila raportonte nga vendi ku ishin...

‘Fitorja do ishte mes meje dhe Ilirit..’ Jul Deda ‘hedh poshtë’...

0
Ironite mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

‘Romeon po e kërkojmë tek njerëz të humbur…’ ‘G0DET’ Jul Deda,...

0
Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

Edhe Jul Deda paska kryer operacione plastike? ‘Para dhe pas kredisë…’...

0
Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.   Ai ka postuar një foto në llogarinë...

“Para dhe pas kredisë”/ Nuk do e njihni, Julian Deda publikon...

0
Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë. Ai ka postuar një foto në llogarinë...

‘Të erdhi inat që nuk more 100 mijë euro…’ Juli ‘SULMOHET’...

0
Jul Deda, ish-finalisti i dytë i Big Brother Vip 3 ka qenë një ndër personazhet më të komentuar pas përfundimit të këtij formati.   Ai është...

“Të erdhi inat që s’more 100 mijë euro”? Jul Deda u...

0
Jul Deda, ish-finalisti i dytë i Big Brother Vip 3 ka qenë një ndër personazhet më të komentuar pas përfundimit të këtij formati. Ai është...