Home Tags Kiara Tito

Tag: Kiara Tito

Sara numëroi 1000 të zezat për Kiarën, Luizi BENE VEPRIMIN E...

0
Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën së fundmi, ku tha se, “Kiara ka 13 ish-partnerë”, ndërsa ajo 3. Për këtë deklaratë të...

I numëroi partnerët Kiara Titos, Bardhi ‘SHPERTHEN’ ndaj deklaratës BOMB të...

0
Me daljen nga shtepia e “Big Brother Vip”, Sara Gjordeni vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe çdo postim i saj interpretohet si mesazh,...

Ndjekësit e akuzojnë për kopjim të Kiarës SHPERTHEN Sara ashpër ‘Kiara...

0
Durimi i Sara Gjordenit kaq e pati. Një komentues e “akuzoi” se po përpiqet të kopjojë me Bardhin, çiftin e njohur Kiara-Luiz të cilët gjithashtu...

“Nuk jeni si çifti Kiara-Luiz”,- Sara Gjordeni shpërthen ndaj Kiara Titos:...

0
Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi janë një ndër çiftet që u dashuruan dhe u lidhën në shtëpinë e “Big Brother VIP”, duke e vazhduar...

Nuk i kanë marrëdhëniet e mira? Zbulohet arsyeja se pse familja...

0
Në festën e organizuar nga moderatorja Kiara Tito dhe partneri i saj Luiz Ejlli për princeshën e tyre që ende nuk ka lindur. Kjo festë...

I krahasuan me Luizin dhe Kiarën, Sara Gjordeni e acaruar: Na...

0
Sara Gjordeni ka reaguar me disa statuse në Instagram ku ka shprehur se ndihet se lodhur nga termat e përdorur lidhur me figurën e...

Nuk do ta besoni reagimin e Kiarës kur Luizi kthehet...

0
Luizi dhe Kiara jane dy ish-banoret e big brother vip 2 dhe vazhdojne te kene nje mbeshtetje te madhe te publikut. Nëpërmjet një postimi plot...

‘Një flutur e vogël…’ Brenda Baby Shower të vogëlushes Ejlli, emocione...

0
Çifti më i njohur i showbizit në Shqipëri, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, organizuan dje ‘baby shower’-in e vogëlushes Ejlli. Siç dihet, çifti është në...

SUPPER FEST ME SUPER MOMENTE! Dalin pamjet, Luizi dhe Kiara mbajnë...

0
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito së shpejti do bëhen prindër për herë të parë. Ata kanë organizuar një baby shower me tematikën “Një flutur e...

Brenda “baby shower-it” për bebin Ejlli! Kiara dhe Luizi organizojnë festën...

0
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë organizuar sot ‘baby shower’ – in e bebit Ejlli. Në një atmosferë mjaft të ngrohtë me tematikën “Një flutur...