Home Tags Koment

Tag: koment

Mirë meshkujt, por Rikja me format e saj bombastike ‘TERBOI’ dhe...

0
Ditën e djeshme spoti i Lori Caffe ku imazh ishte Rikja bëri xhiron e rrjetit.   Teksa një numër i madh njerëzish dhanë shumë komente mbi...

Komenti i Kejvinës është i SINQERT?! Luizi u bë baba, ish...

0
Fituesi i BBVA2 Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito, janë bërë sot prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Luna Mari.   Lajmin e...

SHOKUESE! ‘E ke rradhën ti…’ Reagoi për v*asjen në Pejë, Dafina...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Pejë,   ku burri ka ekzekutuar me armë zjarri gruan e tij Gjyleta Ukella-Lajqin   Ky lajm i ka tronditur...

‘Nuk je e denjë, prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që...

0
“Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë” – Kvshtu i përgjigjet ndjekësit Sara Modelja e njohur shqiptare, Sara...

Sara poston foto me Bardhin, kunata i le menjeher komentin e…

0
Sara dhe Bardhi po jetojnë historinë e tyre të dashurisë jashtë shtëpisë së Big Brother VIP. Çifti ishte sot në studion e spektaklit, nga ku...