Home Tags Lajmi fundit

Tag: Lajmi fundit

Ngjarje e rëndë! Gjendet pa shenja jete një 53-vjeçar, zbardhen detajet...

0
Një 53-vjeçar është gjetur pa shenja jete në Fushë-Krujë.   Sipas policisë, ai dyshohet i vetëvarur, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Nuk dihen më shumë...

TRONDITESE! 39-vjeçari gjendet i vd*kur në afërsi të tunelit të Murrizit,...

0
Rreth orës 02:05, të mëngjesit të sotëm, një ngjarje e rëndë është regjistruar në afërsi të tunelit të Murrizit.   Sipas uniformave blu, është gjetur i...

‘Edin e dashurove me gjithë shpirt, por ta mori jetën…’ Përlotet...

0
Ngjarja e rëndë e mëngjesit të sotëm, që tronditi Kosovën,   ku një grua u ekzekutua me armë zjarri nga bashkëshorti, tronditi mbarë opinionin publik.   Ngushëllime dhe...

Cfarë trishtimi! Burri ne Puke i jep fund jetës duke pirë...

0
Një i moshuar i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë.   Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gojan i Vogël të Pukës, ndërsa...

Kaq e re dhe kaq e bukur! Aksidenti tragjik i mori...

0
Mesdita e 9 prillit do të rezultonte tragjike për një familje 6 anëtarëshe në aksin   rrugor Prrenjas-Qafë Thanë, pasi u përplasën nga një automjet që...

Në lule të rinisë/ Luftoi për disa ditë me jetën po...

0
Kjo është 24-vjeçarja që ndodhej në koma dhe nuk mundi t’i shpëtonte   plagëve të marra nga një aksident në aksin rrugor “Përrenjas-Qafë Thanë”.   Vajza 24-vjeçare, ndërroi...

Tronditëse në Shkodër! Përfshihet nga flakët nje banese, humb jetën 52-vjeçari

0
Rreth orës 02:10, në lagjen ‘Zogaj’ në Shkodër, një zjarr përfshiu një banesë,   duke shkaktuar vdekjen e pronarit 52-vjeçar.   Sipas informacioneve policore, zjarri ra aksidentalisht. “Rreth orës...

Cfarë trishtimi! Ish portieri humbi jetën sot në fushë, policia jep...

0
Ndarja nga jeta e ish-portierit të Butrintit, Fredi Mërkuri,   gjatë një miqësore mes veteranësh sot në qytetin e Sarandës, ka tronditur opinionin publik në qytetin...

Lajm i zi/ Në koma prej disa ditësh, ndërron jetë 24...

0
24-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë në një aksident në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë     nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe ndërroi jetë sot në spitalin...

Nga balerinë në moderator/ Ilir Shaqiri jep LAJMIN E MREKULLUESHEM, ja...

0
Ilir Shaqiri, i ftuar mbrëmë në “Cherry on Top”, zbuloi se shpejt do t’i kthehet ekranit,   me një emision që përqendrohet tek talentet e shqiptarëve...