Home Tags Ledjon Lico

Tag: Ledjon Lico

Ledion Liço habit me deklaratën: Të qenit i famshëm ka qenë...

0
I ftuar në episodin e radhës të “Back to the Beginning” me Kozeta Kurti, ishte Ledion Liço, për të folur për fillimet e karrierës,...

Sara dhe Ledioni “arratisen” nga Shqipëria, ja ku po i kalon...

0
Sara Hoxha dhe Ledion Liço kanë nisur pushimet së bashku, pa fëmijët. Dyshja e njohur e ekranit shqiptar ka zgjedhur si destinacion për këto ditë...

Çfarë po ‘gatuajmë’ të dy? Takim “sekret” mes Ledion Liços dhe...

0
Fituesja e BBVA3 Egla Ceno dhe moderatori i të njëjtit spektakël i cili ka konfirmuar se do jetë në timon edhe për BBVA4 Ledion...

Kush do e moderojë “Big Brother VIP 4”? E zbulon Ledion...

0
Pas shumë kohësh mbrëmjen e djeshme Ledion Liço ka dhënë një intervistë shumë personale në Top Channel. Ai u kthye pas në kohë në fillimet...

Plas e qeshura në studio, Ledion Liço e nis me “perla”...

0
Ledion Liço sapo u fut në studio e nisi me “perlën” ndaj Manushit, duke e ngacmuar me batutë për ngatërresat e tij ‘virale’ për fjalët...

Ledion Liço feston ditëlindjen, Sara Hoxha i bën dedikimin e veçantë

0
Ledion Liçon feston sot ditën speciale, atë të ditëlindjes. Urimin e parë publik, moderatori i sezonit të tretë të “Big Brother Vip Albania 3” e...

Së shpejti ‘BBV4’? Ledion Liço publikon foton dhe zbulon detaje

0
Ende pa e “marrë veten” nga “BBV3” kanë filluar paralajmërimet për edicionin e katërt të formatit të “BBV”. Ka qenë Ledion Liço, i cili nëpërmjet...

Arbana Osmani flet për BBV3, ja komenti që ka për Ledion...

0
Gjatë një interviste të zhvilluar për “Prive”, moderatorja Arbana Osmani, ka folur për edicionin e tretë të “BBV”, një format ky jo i panjohur për...

Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Nuk do ta besoni se ke...

0
Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Kjo ishte pyetja që iu bë mbrëmjen e sotme në emisionin “Cherry on Top”, opinionistit Arbër Hajdarit. Mirëpo ai nuk...

Jo vetem me produksionin por edhe me Ledjonin? Romeo mer vendimin...

0
Menjëherë pas përfundimit të rrugëtimit në garë duket se mungesa e Romeo Veshaj në after-party dhe në Post BBV lidhet me atë që të...