Home Tags Luiz Ejlli

Tag: Luiz Ejlli

‘Fitorja do ishte mes meje dhe Ilirit..’ Jul Deda ‘hedh poshtë’...

0
Ironite mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

Me Lunën në krahë, Luiz Ejlli ka dicka shumë të bukur...

0
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër për here të parë disa javë më parë, pasi erdhi në jetë e vogla e tyre,...

CFARE E GJETI LUNEN?! Kiara Tito bënë storyn ‘SHQETESUES’ për të...

0
Kiara ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe kēshilla.   Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë...

Kiara nuk ka qenë DAKORT? Luizi poston krahë këngëtares s*ksi dhe...

0
Luiz Ejlli, fituesi i “Big Brother Albania 2”, ka nisur një projekt të ri muzikor që     po bën valë në mediat sociale dhe në skenën...

NUK DO E BESONI DOT SE CILEN KENGETARE! Luiz Ejlli gati...

0
“Ding Ding” bashkëpunim me Ghetto Geasyn, është projekti i fundit muzikor që Luiz Ejlli ka lancuar.   Mirëpo siç duket fituesi i “BBV2” ka plane për...

Nuk ndalet Luizi/ Pas bashkëpunim me Ghetto Geasyn “Ding Ding”, paralajmërojnë...

0
“Ding Ding” bashkëpunim me Ghetto Geasyn, është projekti i fundit muzikor që Luiz Ejlli ka lancuar. Mirëpo siç duket fituesi i “BBV2” ka plane për...

Në ballkon në Itali me ‘Kiara Ferragnin’, Luiz Ejlli BENE BUJE...

0
Këngëtari Luiz Ejlli mbetet një nga personazhet më të dashur për publikun.   Fituesi i edicionit të dytë të BBVA përmes një video në “Instagramin” e...

Një video që do ju kënaq shpirtin! Luizi ndan momentin e...

0
Ditën e sotme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka ndarë me ndjekësit e tij në   “Instagram” një video të...

LEKU LETER! Vetëm brenda një viti, Luiz Ejlli ka bërë NAMIN...

0
Pas fitimit të çmimit të madh prej 100 mijë eurosh, Luizi iu rikthye karrierës si këngëtar—   ku deri më sot ka nxjerrë disa hite, përmendur...

Shifra të çmendura/ Bëhet publike pasuria e Luiz Ejllit? Nuk dota...

0
Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big...