Home Tags Meriton Mjekiqi

Tag: Meriton Mjekiqi

Nuk flet me askënd përveç Ilnisës, Meriton Mjekiqi bën deklaratën: Ua...

0
Meriton Mjekiqi ishte i ftuari i kësaj të hëne në “Fiks Fare” në Top Channel. Teksa shënon një muaj nga përfundimi i Big Brother VIP3...

Tha se do e ndante nga Meritoni, Ilnisa ‘thumbon’ live ish-konkurenten...

0
Ish konkurentja e Për’puthen Gabriela Arapi dhe gazetarja Ilnisa Agoli janë përballur në një program televiziv me njëra-tjetrën, ku janë sqaruar edhe për deklaratën që...

“A je nervoze?” Meritoni publikon videon romantike me Ilnisën, ja reagimi...

0
Ish banori i Big Brother Vip Albania 3 Meriton Mjekiqi dhe gazetarja Ilnisa Agolli po shijojnë romancën edhe pas mbarimit të formatit televiziv. Në llogarinë...

Sërish ‘s*ks’ para kamerave?! Cfarë po PARALAJMEROJNE Ilnisa dhe Meritoni, PRITET...

0
Së fundmi ish-banorja ka qenë e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku ka zbuluar planet e tyre për të ardhmen.   Çifti tashmë kanë nisur bashkëjetesën...

Nuk eshte ILNISA/ Zbulohet mbretëresha sekrete e Meriton Mjekiqit

0
Këngëtarja Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi do të sjellin një risi për fansat e tyre. Dyshja kanë paralajmëruar se kanë bashkuar forcat, dhe me datën...

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, Meritoni bën lëmsh rrjetin, çfarë...

0
Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej perspnazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni. Pas daljes nga shtëpia,...

Familja e moderatorit kundër lidhjes së tyre, Ilnisa Agolli dhe Meriton...

0
Gazetarja Ilnisa Agolli dhe partneri i saj Meriton Mjekiqi kanë vendosur të kalojnë pushimet së bashku si çift. Ka qenë ish-banorja e BBV3 ajo që...

NUK ESHTE MERITONI? Me foto në plazh, me shkrimin ‘Të dua’...

0
Çifti Ilnisa-Meriton, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes së tyre nga shtëpia.   Dyshja, sidomos...

Ilnisa dhe Meritoni nisin pushimet, ja destinacioni i preferuar që çifti...

0
Çifti Ilnisa-Meriton, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes së tyre nga shtëpia. Dyshja, sidomos...

‘O une, o ai ne…’ U largua nga BBV pas debatit...

0
Fation Kuqari ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, ku është vendosur përballë pyetjeve të Eriola Docit.   Mes shumë pyetjesh, Eriola e...