Home Tags Meritoni

Tag: Meritoni

‘Ma mori Meritonin nga duart…’ Ish banorja e BBV e dashuruar...

0
Antonela Berisha, e ftuar mbrëmjen e sotme në një emision televiziv,   kujtoi bashkë me Manushin herën e parë kur ajo kishte ftuar në këtë show...

Antonela Berisha ka pëlqim për Meritonin? Ish banorja e BBV1 e...

0
Antonela Berisha, e ftuar mbrëmjen e sotme në “Top Arena”,   kujtoi bashkë me Manushin herën e parë kur ajo kishte ftuar në këtë show Meriton...

Ua nxorri sekretin sheshit! Ed Manushi jep LAJMIN E MADH për...

0
Ilnisa Agolli ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Manushit.   Nga ku ky i fundit nxorri sektretin e çiftit më të përfolur në shoubiz dhe...

‘Zemër mos ja fut, lshoja ujin..’ Meritoni e TEPRON? Ja cfare...

0
Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej perspnazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni.   Pas daljes nga shtëpia,...

E dashuruar kokë e këmbë me Meritonin? Meri Shehu vihet përballë...

0
Astrologia e njohur Meri Shehu, ishte përballë moderatores Erjola Doçi,   në studion e Top Arena, duke iu përgjigjur pyetjeve të saj provokuese. E pyetur për një...

Nisi brenda në BBV, por ‘SHERRI’ më i madh ndodhi jashtë!...

0
Miqësia e Romeos dhe Meritonit ishte kryefjalë e këtij “Big Brother”-i. Dy djemtë hyjnë në lojë si dy shokë të mirë,   por shpejt raporti mes...

Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër?...

0
Gazetarja ka ndarë me ndjekësit një foto me të bijën, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Takimi im për sonte”.   Nuk dihet nëse me dy vajzat...

Duke u puthur dhe me gj*ksin jashtë, Ilnisa ndanë foton e...

0
Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.   “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos...

PA FJALE! Del prapaskena e takimit të Ilnisës me ‘vjehrrën’ e...

0
Së fundmi ish-banorja, ka postuar në InstaStory një foto me partnerin e saj, teksa kalojnë momente romantike në makinë.   Të kapur dorë për dorë janë...

6 vite miqësi me njëri-tjetrin u SHKATERRUAN për 5 muaj BBV?...

0
Meritoni dhe Romeo para BBV3 kanë pasur një miqësi 6-vjeçare me njëri-tjetrin,   por duket se hyrja e tyre në shtëpinë më të famshme në vend...