Home Tags Moti

Tag: moti

Reshje shiu dhe….Moti për nesër, ja cfarë pritet të ndodh me...

0
Edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht   të qëndrueshme si pasojë e masave ajrore...

Nën pushtetin e shiut apo të diell? Merrni masa për pasdite,...

0
Ditën e sotme, vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme.   Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshjet e...

‘Shtrëngata të shoqëruara me breshër…’ Parashikimi i motit për ditën e...

0
Ditën e mërkurë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme.   Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshjet e...

Nën pushtetin e shiut dhe vranësira dhe për ditën e sotme?...

0
Ketë javë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme deri ditën e enjte.   Dita e martë parashikohet të jetë me...

‘Reshje shiu dhe ulje temperaturash gjatë javës, FUNDJAVA BENE KTHESEN DRASTIKE!’...

0
Territori i Shqipërisë do të jetë në ndikimin e motit të paqëndrueshëm gjatë gjithë javës.   Sipas sinoptikanes Lajda Porja, kjo javë pritet të jetë e...

Java e fundit e Majit MBYLLET ME RESHJE, Qershori NIS ME...

0
Muaji Maj do të mbyllet me reshje shiu dhe Qershori do të nisë me diell.   Mos harroni që në nisje të kësaj jave përpara se...

E diela nën ‘pushtetin’ e shiut, cfarë pritet të ndodh në...

0
Sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme.   Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Reshjet pritet të...

MOTI BENE KTHESEN DRASTIKE! ‘STUHIA’ përfshinë Tiranën, cfarë pritet të ndodh...

0
Reshje të dendura shiu kanë përfshirë Tiranën, prej më shumë se gjysmë ore. Për këtë arsye,   në disa zona të kryeqytetit janë krijuar radhë të...

Fundjava me shi dhe rrebeshe! Moti për sot, ja cfarë parashikohet:...

0
Meteorologu Hakil Osmani thotë se e shtuna do të mbizotërohet nga vranësirat por do të jenë prezente   edhe reshjet e shiut. Herë pas here do...

FUNDJAVE ME MOT TE PAQENDRUESHEM! Hakil Osmani bënë parashikimin e motit...

0
Mot i paqëndrueshëm në fundjavë. Meteorologu Hakil Osmani thotë se e shtuna   do të mbizotërohet nga vranësirat por do të jenë prezente edhe reshjet e...