Home Tags Nena me 3 femije te mitur

Tag: nena me 3 femije te mitur

‘Edhe sikur ai të kishte pasur 20 lidhje…’ Dyshimet për tradhti,...

0
Tradhtia e mundshme e Erdgys Arrazit, dyshohet se është një nga   arsyet që shtyu drejt vetëvrasjes nënën bashkë me tre fëmijët e mitur, në lumin...

‘Çfarë kanë parë ata fëmijë, shpirti mua nuk me del kollaj’...

0
Pas gjetjes së trupit të fëmijës së dytë të familjes Arazi, vijojnë kërkimet intensive për gjetjen   e trupave të Alma Bushati Arazit dhe fëmijës tjetër...

‘Kemi bërë 4 ark*vola gati, Alma do përcillet bashkë me fëmijët…’...

0
Flet Edison Arrazi, vëllai i të dyshuarit Ergys Arrazi:   Është një ngjarje shumë e rëndë që na ka ndodhur në familjen tonë sepse ende nuk...

E FUNDIT! Gjendet trupi i p*jetë i FEMIJES SE DYTE të...

0
Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka njoftuar se është gjetur një nga trupat e fëmijëve,   ndërkohë që fati i nënës dhe një prej fëmijëve mbeten...

‘Hija e mortit’ pllakosi qytetin! Shkodranët hedhin lule nga ura e...

0
Qyteti i Shkodrës do të duhej të festonte sot ditën e luleve, por ky 6 maj u zëvendësua nga morti, në vend të festës.   9-vjeçarja...

‘Trupat e tyre mund të mos gjehen kurrë…’ Flasin banorët e...

0
Prej dy ditësh në fshatin Darragjat të Shkodrës vijojnë kërkimet intensive për gjetjen   në lumin Bunë të trupit të Alma Arrazit dhe dy fëmijëve të...

‘Nuk ja falim kurrë…’ Flasin familjarët e Ergysit pas ngjarjes tragjike...

0
Ngjarja tragjike në Shkodër, ku 9-vjeçarja u gjet e pajetë nga një peshkatar dhe dyshimi   se të njëjtin fat kanë pasur edhe nëna, motra e...

Lot e dhimbje e madhe! Familjarët hapin dyert e m*rtit në...

0
Një ngjarje e rëndë e ndodhur në Shkodër tronditit dje një Shqipëri të tërë.   Sot do të përcillet drejt banesës së fundit vogëlushja, trupi i...

Akoma 3 jetë të pagjetura! Vazhdojnë kërkimet në Lumin Buna, ...

0
Kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të Alma Arrazit me dy fëmijët vazhdojnë ende,   ndërsa palombarët kanë kërkuar edhe ndihmën e forcave të ushtrisë. Mbrëmjen...

‘Me zemrën time…Me botën time…’ ja cfarë postonte babai i arrestuar...

0
Të tjera detaje kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e Shkodrës ku prej ditësh një nënë së bashku me tre fëmijët e saj   rezulton...