Home Tags Olta Gixhari

Tag: Olta Gixhari

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga...

0
Olta Gixhari ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Ish-banorja e Big Brother 2 ka ndarë një foto të ëmbël nga spitali ku...

O ZOT CFARE MREKULLIE! Olta Gixhari nënë për herë të dytë,...

0
Pritjes së ëmbël që prej muajsh “i kishte ndalur” frymën Olta Gixharit, i ka ardhur fundi.   Sot aktorja e njohur ka sjellë në jetë djalin...

Bobobo! Shkoi për lindur në Spanjë, Olta Gixharit i NDODH AJO...

0
Olta Gixhari këtë periudhë ndodhet në Spanjë teksa pret të lindë vogëlushin e saj.   Mirëpo nga disa "story" të postuara në rrjetet sociale ajo na...

Shkoi për ta lindur fëmijën atje, por Olta Gixharit i ndodh...

0
Olta Gixhari këtë periudhë ndodhet në Spanjë duke pritur të lindë vogëlushin e saj. Mirëpo, nga disa story të postuara, ajo na ka treguar se...

Olta ti je kjo? Aktorja NUK NJIHET, ja si dukej ajo...

0
Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj copëza nga   përditshmëria e...

Mirë meshkujt, por Rikja me format e saj bombastike ‘TERBOI’ dhe...

0
Ditën e djeshme spoti i Lori Caffe ku imazh ishte Rikja bëri xhiron e rrjetit.   Teksa një numër i madh njerëzish dhanë shumë komente mbi...

Sapo te lind femijen? Olta Gixhari do të rikthehet në ekran...

0
Olta Gixhari është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.   Prej disa javësh ajo është shpërngulur sërish në Spanjë, ku edhe ka thënë se...

Cfarë po ndodh, u pajtuan? Olta Gixhari ‘BASHKON’ Bora Zemanin dhe...

0
Olta Gixhari po shijon ditët e fundit të shtatzanisë larg Shqipërisë, në Spanjë.   Siç shihet dhe nga fotot që aktorja s’ka nguruar të publikojë përgjatë...

Për shkak të Olta Gixharit HOQI dorë nga projekti? Efi flet...

0
Efi Dhedhes ka zbuluar se për shkak të aktores Olta Gixhari, nuk u bë pjesë e edicionit të kaluar   të ‘Dancing with the Stars’. Gjatë rubrikës...

KJO NUK PRITEJ/ Olta Gixhari “bën bashkë” Bora Zemanin dhe Beatrix...

0
Olta Gixhari po shijon ditët e fundit të shtatzanisë larg Shqipërisë, në Spanjë. Siç shihet dhe nga fotot që aktorja s’ka nguruar të publikojë përgjatë...