Home Tags Ori Nebiaj

Tag: Ori Nebiaj

E keni parë gjithmonë serioze, këtë herë NUK PERMBEHET Ori Nebiaj:...

0
Duket se të gjithë vipat shqiptar janë mledhur në jugun e shqipërisë teksa nuk kanë kursyer dhe video apo foto të ambientit ku ndodhen.   Nuk...

Cfarë po ndodh mes Orit dhe Bardhit?! Këngëtari ‘OFENDON’ Sarën e...

0
Bardhi ka bërë një koment në profilin e tij të Instagramit,   duke i dërguar një mesazh opinionistes Ori Nebijaj, me të cilën ruan në marrëdhënie...

E PABESUESHME! Ori Nebijaj PLAS DEKLARATEN E MADHE ndaj Heidit. Ja...

0
Në takimin e fundit të të gjithë banorëve të edicionit të tretë të “BBV”,   pati debate të ashpra mes tyre. Shumica e banorëve komentuan dhe...

‘Ti je turp dhe të mishëroj për inj*rancën tënde…’ Ori Nebiaj...

0
Opinionistja e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, Ori Nebijaj ka rrëfyer për herë të parë “pengun” që i ka ngelur nga ky...

Publiku ‘NUK E PELQEU’, Ori Nebiaj PRANON ‘GABIMIN’ që bëri gjatë...

0
Opinionistja e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, Ori Nebiaj ka rrëfyer për herë të parë “pengun” që i ka ngelur nga ky...

Bledi Mane ‘FULLIQ’ keq Ori Nebiaj ‘ Nëse Ori Nebiaj e...

0
Pak ditë më parë Ori Nebijaj e cila ka qenë këtë vit për herë të parë në panelin e jurisë në “Big Brother Vip”,   komentoi...

SHTANG Ori Nebijaj, bënë deklaratën e madh, tregon se për kë...

0
Ori Nebijaj, opinioniste e edicionit të tretë të BBV ishte e ftuar në “Pardon my French”, ku foli lidhur me këtë format.   Gjatë intervistës nëse...

Ori Nebiaj ‘SHPLAN’ Jul Dedën në Prime ‘Ti sot nxorre fytyrën...

0
Egla: Nuk e kam sjellë historinë time në shtëpi, nuk do të thotë që kjo grua nuk ka tentuar.   Mijëra gra atje jashtë janë duke...

Balina, Ori apo Zhaku? Gazetari i njohur bënë deklaratën e PAPRITUR...

0
I ftuar ditën e sotme në ‘Big Brother Radio’ ka qenë moderatori Ronaldo Sharka.   Teksa në edicionin e dytë ai ka qenë një-ish konkurrent i...

Sa turp! Egla dhe Ori ‘DEBATOJNE’ me njëra-tjetrën ‘Shtëllunga e fjalëve...

0
Teksa u pyet nëse e konsideron jashtë Heidin shoqe, Egla u shpreh se nuk e kupton pyetjen,   duke iu drejtuar opinionistes “nuk e ke parë...