Home Tags Partnerja

Tag: partnerja

NUK PRITEJ/ Ish-konkurrenti i “BBV” i jep fund beqarisë, partnerja i...

0
Ish-banori i “Big Brother VIP Kosova”, Ylli Dervishi i njohur si Buçi i ka propozuar për martesë partneres së tij Verona Osmani. Në pamjet që...

Qendroi pak kohe ne BBV/ Lidi Delia na prezanton per here...

0
Lidi Delia, është një ish-banor i formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’. Rrugëtimi i tij përfundoi në ‘Prime-n’ e shkuar teksa u eliminua...

E fejuara e Bucit, nuk e harron Santianën: Ata të dy...

0
Verona Osmani, partnerja e ish-banorit të BBVK-s, Bucit ka habitur së fundmi teksa ka dhënë opinionin e saj për Santiana Malokun. E ftuar së fundmi...

Çfarë po kërkon ish-partnerja e Meritonit? Ish-banori i BBV zbulon prapaskenat:...

0
Ish-banori i BBV Meridiani ka qenë i ftuar në “Breaking” në Top News, ku ka folur për zhvillimet e fundit që po ndodhin në...

Reagon sërish ish-partnerja e Meritonit: “Kur jeta private zbulohet në një...

0
Rrëfimi i Meritonit për djalin e tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” preku jo pak banorët dhe publikun shqiptar, mirëpo jo ish-partneren e tij,...

Publikohet biseda me Egestën, ish partnerja e Meritonit: Ai ende më...

0
Mbrëmjen e djeshme Meritoni ka zbuluar pak nga historia me ish partneren e tij Egestën si dhe problemet me autizmin që ka djali i...