Home Tags Peng

Tag: peng

‘Ti je turp dhe të mishëroj për inj*rancën tënde…’ Ori Nebiaj...

0
Opinionistja e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, Ori Nebijaj ka rrëfyer për herë të parë “pengun” që i ka ngelur nga ky...

‘O babi të lutem, ma jep mua automatikun, më beso”/ Publikohen...

0
Publikohet momenti kur djali i Aleks Markut, vetëm 11 vjeç, tenton që ta qetësojë dhe t’i marrë armën.   “O babi të lutem, ma jep mua...

Detaje te trishtueshme/ Fëmijët qanin të tmerruar, momenti kur babai i...

0
Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në Durrës, ku babai 40-vjeçar mbante peng fëmijët, 6 dhe...

Cfarë kishte menduar të bënte me to? Mori peng dy fëmijët...

0
Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata,   RENEA hyri në banesë dhe liroi...