Home Tags Ronaldo Sharka

Tag: Ronaldo Sharka

TENSIONOHET SITUATA NE Për’puthen/ Debati del jashtë pritshmërive: Balerini kërcënon Ronaldo...

0
Ndonëse zyrtarisht ka mbaruar si program për këtë sezon, në studion e emisionit të dashurisë Për’puthen   janë rikthyer të gjithë ish-konkurentët ku janë vendosur përballë...

SKANDALOZE/ Kërcet grushti në Për’puthen, balerini kërcënon Ronaldo Sharkën: A e...

0
Ndonëse zyrtarisht ka mbaruar si program për këtë sezon, në studion e emisionit të dashurisë Për’puthen janë rikthyer të gjithë ish-konkurentët ku janë vendosur...

Ronaldo Sharka ‘PESON INCIDENT’! Rrëzohet në mes të lokalit në Tiranë,...

0
Moderatori Ronaldo Sharka ka ndarë me ndjekësit e tij një moment të sikletshëm që i ka ndodhur në një ndër lokalet e Tiranës.   Ai ka...

‘Hajdute, më vodhe lekët…’ Situat teje e sikletshme për këngëtaren e...

0
Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë një interviste që po zhvillohej me këngëtarët Marjola Kaçani dhe vëllanë e saj, Jurgenin.   Moderatori edhe në këtë...

Ronaldo Sharka IRONIZON KEQ vëllezërit Veshaj ‘Edhe Donaldi kishte më shumë...

0
Ronaldo Sharka dhe Donald Veshaj patën një përplasje në episodin e fundit të “Fan Club”,   të dielën e kaluar. Ndërsa Ronaldo e quajti Eglën një...

Këto do jenë dy finalistët që do përballen kokë më kokë...

0
Moderatori Ronaldo Sharka ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”,   ku ka folur për lojën e 5 finalistëve të “BBV”. Ai tha...

“Do jenë kokë më në televotim…”/ Ronaldo zbulon dy konkurrentët më...

0
Moderatori i njohur, Ronaldo Sharka, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur për lojën e 5 finalistëve...

Ronaldos nuk i del inati,’tallet’ sërish me binjakët: Edhe Donaldi kishte...

0
Ronaldo Sharka dhe Donald Veshaj patën një përplasje në episodin e fundit të “Fan Club”, të dielën e kaluar. Ndërsa Ronaldo e quajti Eglën...

Romeo i lidhur brenda me Heidin, Erjola Doci KONFIRMON LIDHJEN jashtë...

0
Pas daljes nga Big Brother Vip 3, intervistën e parë ekskluzive e dha për emisionin ku ajo bashkëmoderon me Ronaldo Sharkën, ‘Mos i bjer...

‘Shkak u bë tradhëtia e …’ Opinionisti PALS TE VERTETEN për...

0
Një temë që shpesh diskutohet e gjithnjë bën zhurmë në rrjet janë ndarjet dhe bashkimet e çifteve të showbiz   (shpesh herë për famë e klikime)...