Home Tags Showbizz

Tag: showbizz

EMISION I PADEGJUAR ME PARE! Efi Dhedhes RIKTHEHET në ekran me...

0
Pas eksperiencës në “Përputhen” dhe në “Big Brother”, Efi tashmë është gati që t’i futet botës së televizionit.   E ftuar këtë mbrëmje në “Cherry on...

‘Alo ba, hë mo, c’bëhet…’ NUK KAPERCEHEN LOTET! Egla dhuron emocione...

0
Egla ka zgjedhur të telefonojë babain e saj, të cilit mes lotësh i thotë që është mirë dhe se e ka marrë malli për...

Ups! Ndarja e tyre u vulos, fansat i kujtojnë Besin Xhensilës,...

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga artistet më të përfolura të shtypit   rozë për faktin se i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin...

‘Banorët hyjnë e dalin nga shtëpia si u do…’ PRITJA MBAROI!...

0
  Jetmir Salaj nuk ka pritur gjatë pas daljes nga shtëpia e BBV dhe ka nisur sulmet e para ndaj produksionit.   Bashkë me disa nga miqtë...

A DO E NJOH MERITONI ILNISEN? Gazetarja bënë ndryshimin drastik në...

0
Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’,   sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive pas...

Cfarë ndodhi mbrëmë? Romeo dhe Heidi nuk përmbahen gjatë natës, Egla...

0
Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur.   Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve...

E thotë me gojën e saj! ‘Kam pasur eksperiencë me një...

0
Ina Kollçaku konfirmoi në programin “Në shtëpinë tonë” se nuk ka dikë në jetën e saj dhe “princi i kaltër” nuk duket ende.   Megjithatë, opinionistja...

MARTOHET Olsi Bylyku? Aktori i humorit SHTANG me deklaratën e papritur...

0
Aktori si dhe sëfundmi këngëtari Olsi Bylyku është një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë.   Pas ndarjes së bujshme me Egli Takon dhe...

DEL DOKUMENTI! Sapo zbardhet ‘misteri’, ky na qenka bashkëshorti i Egla...

0
Prej ditësh po përflitet për partnerin e aktores Egla Ceno e cila siç tashmë   e dimë është një nga konkurrentet më të forta të “Big...

‘Eshtë artistë, merret me muzikë…’ Ronaldo Sharka ZBULON burrin e Egla...

0
I ftuar në ‘Wake Up’ ka qenë moderatori Ronaldo Sharka,   teksa ka folur për formatin më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’, gjithashtu ka komentuar dhe...