Home Tags Te fundit

Tag: Te fundit

CFARE DHIMBJE/ Fifi trondit me lajmin që jep, këngëtarja e njohur...

0
Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistik Fifi, sot është në zi.   Kjo pasi është ndarë nga jeta daja i saj.   Lajmin e...

Sërish ‘s*ks’ para kamerave?! Cfarë po PARALAJMEROJNE Ilnisa dhe Meritoni, PRITET...

0
Së fundmi ish-banorja ka qenë e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku ka zbuluar planet e tyre për të ardhmen.   Çifti tashmë kanë nisur bashkëjetesën...

LAJM I RENDE/ Po pushonte me familjen në Shëngjin, gazetari i...

0
Isuf Kadriu, korrespondent i Radios Evropa e Lirë në Shkup, ka vdekur papritur sot në moshën 52-vjeçare.   Ai ka vdekur si pasojë e një sulmi...

TMERR! 29 -vjeçaren e fejuan pa dëshirën e saj, dh*nohet barbarisht...

0
Një 29-vjeçare në Vlorë përfundoi në spital pasi u dhunua nga tre burrat e familjes.   Ajo u dhunua nga babai, vëllai dhe i fejuari i...

Cfarë po ndodh kështu, lajmet e zeza ‘mbulojnë’ vendin/ Dy veta...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Kalimash ku një 75-vjeçar është gjendur pa shenja jete nga familjarët.   Dyshohet se i moshuari është...

LAJM TRONDITES SERISHT! Aksident me vd*kje pranë urës së Dajlanit në...

0
Një tjetër aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur sot pranë urës së Dajlanit në Durrës, në hyrje të plazhit.   Bëhet me dije së...

OH ZOT CFARE FATKEQESIE! Makina bëhet copash, 25 vjecari shqiptar në...

0
Një 25-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Greqi.   Mjeti i drejtuar nga shqiptari ka dalë nga rruga -në rrethana të paspecifikuara...

E SHTUNE TRAGJIKE! Aksident i rëndë në aksin e Gjirit te...

0
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjiri i Lalzit- Maminas, ku për pasojë ka humbur jetën...

3 burra kunder 1 femre/ E rëndë në Vlorë! Babai, vëllai...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 29-vjeçare është dhunuar nga babai   , vëllai dhe i fejuari i saj, që sipas policisë...

LAJM I ZI nga Greqia! Aksidenti i rëndë i merr jetën...

0
Një aksident i ka ndodhur në Selanik mesditën e së premtes.   Rreth orës 12, pak kilometra pas daljes së Niselio-s në drejtim të Selanikut janë...