Home Tags Tiranë

Tag: Tiranë

Tronditëse në Tiranë! Gjendet pa ndjenja një 40 vjecar në Lanë,...

0
Një 40-vjeçar është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore gjatë ditës së djeshme në ujërat e lumit Lana.   Policia bën me dije se ai është...

CFARE PO NDODH KESHTU! Tronditet Tirana, 33 vjecarja i jep fund...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në një fshat të Tiranës, ku një e re i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.   Bëhet me...

Tronditese në Tiranë, gruaja tenton vetëvr*sjen! Zbulohen detaje, vihet në pranga...

0
Gentian Liçaj ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës. Mësohet se ai abuzonte me alkoolin dhe vazhdimisht ushtronte dhunë ndaj familjes së tij.   Ditën...

‘Lyu veten me benzinë dhe tentoi të…’ TRONDITESE në Tiranë, 63-vjeçari...

0
Një 63-vjeçar tentoi të vetëdigjet mesditën e sotme në Tiranë.   Policia bëri të ditur se si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin...

LAJMI FUNDIT! Kërcet a*ma në Tiranë! 53 vjecari tenton t’i marrë...

0
Një burrë është plagosur pak minuta më parë në kryeqytet dhe të gjitha dyshimet janë se kemi të bëjmë me një përpjekje për t’i...

Në lule të rinisë/ Tronditëse në Tiranë, ra nga një pallat...

0
Tiranë/Informacion paraprak   Më datë 27.05.2024, rreth orës 08:20, në rrugën “Aleksandër Mojsiu”, në një pallat në ndërtim e sipër,   duke punuar ka rënë nga lartësia shtetasi...

Ngjarja që tronditi Tiranën/ Del fotoja e efektives që vr*u veten,...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranës këtë të premte.   21-vjeçarja Aldorjana Loshi, efektive në komisariatin nr.5 në Kamëz i dha fund jetës me një plumb...

NUK PO NDALEN RASTET E DH*NES! /Nëna denoncon edukatoren, dyshohet se...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht në Tiranë, ku një 3-vjeçar dyshohet se është dhunuar nga edukatorja e tij.   Ka qenë nëna...

TRONDITESE NE TIRANE! Burri g*det me th*kë në trup dhe qafë...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë,   ku sipas policisë burri ka goditur me thikë në...

E trishtë! Po ecte në mëngjes në rrugët e Tiranes, ...

0
Një i moshuar rreth 70-vjeç, teksa udhëtonte i vetëm ka rënë papritur në asfalt,   duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Kongresi”...